Як конвертувати mp4 в avi

Рекламний блок

Формат avi досить популярний у наш час. Він був розроблений компанією Microsoft, і має повну назву Audio Video Interleave. Формат mp4 був розроблений трохи пізніше, в 1998 році. Його розуміють багато портативні плеєри, ноутбуки, комп'ютери.

Але що робити, якщо у Вас на диску або флешці записаний фільм у форматі mp4, DVD-програвач не здатний відтворити цей формат. Рішення є, і, на щастя, воно дуже просте.

Просто необхідно конвертувати відео в форматі mp4 в avi. Зробити це можна або за допомогою спеціальних програм-конверторів, або за допомогою онлайн конвертера в інтернеті.

Конвертувати mp4 в avi з допомогою програми

Програми-конвертери в інтернеті знайти не складно, але найчастіше вони або платні, або конвертують Ваше відео лише на 50% загального обсягу. У цій статті, для конвертації відео я скористаюся програмою Freemake Video Converter, про яку вже розповідала раніше.

Скачати Freemake Video Converter можна з цього ж сайту, перейшовши за посиланням. Програма безкоштовна і має безліч можливостей, про яких Ви також зможете прочитати.

Запускаємо програму на комп'ютері і додаємо відео, яке потрібно конвертувати в avi, натиснувши на кнопочку «Відео».

Как конвертировать mp4 в avi

Далі через провідник вибираємо папку, де воно зберігається, виділяємо його і тиснемо «Відкрити».

Тепер зверніть увагу на область внизу і натисніть кнопочку «AVI».

З'явиться віконце для налаштування параметрів відео. Тут же можна і вибрати папку на комп'ютері, де воно буде збережено. Потім натисніть кнопку «Конвертувати».

Дочекайтеся закінчення процесу конвертації. Натисніть у діалоговому віконці «ОК».

Тепер у мене на робочому столі два відео: одне в форматі mp4 (початкове), інше – в avi.

Використовувати онлайн конвертер mp4 в avi

Для цього в пошуковому рядку браузера введіть «конвертувати онлайн mp4 в avi» і виберіть один із запропонованих сайтів. Я скористалася тим, що підкреслять на малюнку нижче.

Далі натисніть на кнопку «Відкрити файл», через провідник виберете потрібний файл на комп'ютер і дочекайтеся закінчення завантаження. Другий пункт – це вказати вихідний формат для відео та аудіо. Наприкінці натисніть кнопку «Конвертувати».

Після того, як відео буде перероблено в avi формат, скачайте його на комп'ютер, натиснувши на відповідну кнопку. Для того щоб конвертувати ще відео, натисніть на посилання «Конвертувати файли ще».

Вибирайте те, що Вам більше підходить: конвертувати mp4 в avi онлайн або з допомогою програми, і насолоджуйтесь переглядом улюблених і цікавих відео і фільмів.Рекламний блок