Як змінити дизайн у Вконтакте

Рекламний блок

Проводячи багато часу в Вконтакте, його дизайн починає наскучивать і хочеться будь-го різноманітності. Так само це відмінний спосіб виділитися серед друзів і подруг. Існує кілька програм і доповнень, але всі вони використовують вашу сторінку в своїх потребах. Деякі розсилають спам від вашого імені, деякі вступають в тисячі груп і ставлять лайки. Способів використовувати вашу сторінку величезна безліч. У цій статті я розповім вам як змінити тему Вконтакте безкоштовно і безпечно.

Багато програми для Вконтакте використовують ваші дані для чорної накрутки користувачів в групи і передплатників. Плагін описаної в цій статті пройшов перевірку часом на надійність і абсолютно безпечний. Для накрутки передплатників Вконтакте існують надійні і чесні способи, що не краде дані користувачів.

Змінювати тему для вк ми будемо з допомогою плагіна Stylish. Цей плагін створений для зміни стилів на всіх сайтів і безпечний. З його допомогою ви зможете змінити дизайн на сторінках будь-яких сайтів . Про установці і використанні цього плагіна написано в цій статті.

Як змінити тему у Вконтакте

  • Заходимо на сайт Вконтакте, клікаєм по значку Stylish і вибираємо «Знайти стилі для поточного сайту».
  • Знаходимо на сторінці пошуку стилів, мені сподобався стиль VK Flat, і натискаємо кнопку «Install with Stylish».

  • З часом Вконтакте змінює дизайн і макет сторінки через це старі теми Stylish можуть перестати працювати. В цьому випадку вам залишається тільки почекати, коли автор теми оновить тему або можете спробувати встановити іншу. Найголовніше, не встановлюйте всякі VKsaver і інший софт, який використовує ваші сторінки в своїх цілях.


    Використовуючи Stylish ви можете створити свою тему або змінити існуючу. Для цього вам знадобляться мінімальні знання HTML, CCS. Це може стати гарним початком для вивчення верстки веб-сайтів.

    Рекламний блок