Як перевернути відео на 90 градусів на комп'ютері

Рекламний блок

Напевно, кожен стикався з ситуацією, коли в компанії де-небудь на відпочинок хто-небудь з друзів, або ж ви самі, знімали відеоролики на фотоапарат, який тримали перевернутим і хотіли таким чином, щоб висота ролика була більше, ніж його ширина.

У подібній ситуації всі проблеми починаються, коли приходиш додому, скидываешь відео на комп'ютер, а воно виявляється перевернутим і це вам не фотографія, де натиснув на стрілочку – і все стало на свої місця. Я знаю, що багато з цього приводу особливо не заморочуються і так і дивляться свої ролики, тримаючи голову на бік.

Панікувати не варто, в даній статті я описав, як перевернути відео на 90 градусів за допомогою такої програми як Movie Maker (так вона називалася раніше) або ж Кіностудія (так вона називається). В операційній системі Windows XP Movie Maker йшов вже встановлений, 7-ке такого немає, тому рекомендую почитати статтю «Де скачати Movie Maker для Windows7»

Якщо все завантажили і встановили, то в такому випадку запускаємо Кіностудію. Пуск – Всі програми – Кіностудія.

Как перевернуть видео на 90 градусов

Щоб додати необхідний нам відеоролик тиснемо на кнопочку «Додати відео і фотографії».

Чекаємо, поки ролик повністю довантажити. Шукаємо в панелі інструментів стрілочки, як показано на скріншоті і повертаємо ролик або вліво на 90 градусів або вправо на 90 градусів.

Все, тепер залишилося тільки зберегти ролик. Для цього натискаємо на кнопочку «Зберегти фільм» і вибираємо шаблон параметрів, згідно з яким цей ролик буде зберігатися. Я зазвичай вибираю YouTube, тому що там відео стискається по максимуму з мінімальними втратами якості.

От і все, в даній статті ми розібралися, як перевернути відео на 90 градусів.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок