Як дізнатися тариф на Мегафоні?

Рекламний блок

kak-uznat-svoy-tarifnyiy-plan-na-megafone

Що таке тарифний план? Це, якщо говорити простою мовою, розцінки на обслуговування, яке надається користувачеві. Тарифних планів в даний час у кожного з операторів більш, ніж достатньо. Вони націлені на різну клієнтуру і користувач завжди може вибрати такий тариф, який йому найбільше підходить. Але не всі люди пам'ятають, яким саме тарифним планом вони користуються на даний момент. Про те, як його дізнатися, ви дізнаєтеся з цієї статті.

USSD

Якщо ви знаходитесь вдома, то, можливо, вам буде простіше знайти комплект, який вам видали при оплаті. В ньому є вся необхідна інформація. Але для більшості користувачів цей спосіб не підходить, оскільки від початкового комплекту зазвичай залишаються ріжки та ніжки. Тому краще всього скористатися USSD-командою, яка спеціально для цього була створена.

Проблема полягає тільки в тому, що номер команди може відрізнятися в залежності від того регіону, де ви проживаєте. Наприклад:

 • Для жителів Центрального регіону потрібно набрати номер *105*2#.
 • Для жителів Уральського регіону - *225*5*1#.
 • Для жителів Далекосхідного регіону - *146#.
 • Пам'ятайте, що номери USSD-команд можуть змінюватися час від часу, тому для того, що бути впевненим у тому, чи ви набираєте номер, обов'язково зайдіть на сайт компанії Мегафон у своєму регіоні, де завжди є актуальна інформація.

  Служба підтримки

  Другий варіант - це дзвінок в службу підтримки. Зі свого мобільного телефону наберіть номер 0505 (дзвінок безкоштовний), після чого за допомогою інструкцій автоінформатора слідуйте по меню.

  Якщо у вас раптом нічого не виходить, ви можете додзвонитися до оператора і дівчина на тому кінці дроту зможе відповісти на всі ваші запитання. Тільки у такому випадку вам слід телефонувати за номером 0500. І не забудьте приготувати паспортні дані для підтвердження особистості, інакше ваше питання залишиться без відповіді.

  Особистий кабінет

  Для входу в особистий кабінет насамперед потрібно зайти на сайт компанії Мегафон, де в якості логіна вказати номер телефону, а пароль, якщо такий у вас ще немає, ви отримаєте СМС-повідомленні.

  У особистому кабінеті є буквально вся необхідна інформація, починаючи від балансу рахунку або тарифного плану і закінчуючи можливістю підключення всіляких додаткових функцій.

  Офіс

  При великому бажанні і можливості ви можете дійти до офісу компанії, яких на поточний момент достатньо в будь-якому місті. Просто попросіть менеджера повідомити ваш тарифний план. Для цього потрібно повідомити свій номер телефону, а також надати паспорт, що б менеджер упевнився у вашій особистості.

  Рекламний блок