Корисні програми для комп'ютера

Рекламний блок

poleznyie-programmyi-dlya-kompyutera

Подивіться на кількість софта, який присутній сьогодні у всесвітній павутині: величезна кількість всіляких програм і додатків, які навіть при великому бажанні не зможеш випробувати за ціле життя. А от якщо говорити про справді корисний софт, то його не так вже й багато. Сьогодні я вирішив зробити невелику підбірку софта, який повинен бути у кожного інтернет-користувача.


Топ-10 найбільш корисних програм для комп'ютера

Avast!

Перше і найголовніше, що вам необхідно буде встановити на свій ПК, це, звичайно ж антивірус. На поточний момент існує декілька найбільш популярних антивірусних програм, які займають лідируючі позиції ось вже впродовж декількох років. Одним з таких антивірусів є Avast! Про те, що це таке і які плюси у цього, я вже розповідав в одній з попередніх статей на сайті, тому не буду повторюватися. Нагадаю лише, що антивірус поширюється безкоштовно. Вірніше, безкоштовну ліцензію на рік ви можете отримати на офіційному сайті компанії.

Google Chrome

Наступним в нашому списку йде браузер Chrome від компанії Google. Займає одне з лідируючих положень і це при тому, що з'явився буквально кілька років тому, в той час як основні конкуренти даного браузера присутні на ринку 10, а то й усі 15 років.

Відрізняється неймовірно швидкою швидкістю роботи, а також високим ступенем захисту. Не можу сказати, що це ідеальний браузер - на мій погляд, він має кілька вагомих недоліків, але при цьому є одним з найкращих серед собі подібних.

Skype

Думаю, тут і говорити нема про що - Skype і так всі знають. Це програмне забезпечення, яке забезпечує текстову, голосовий та відеозв'язок через інтернет. Звичайно, навряд чи вам буде цікаво чатитись через цю програму, вона здебільшого використовується для відеодзвінків. Вся сіль в тому, що ці дзвінки можна робити абсолютно безкоштовно людині, у якої встановлений Skype. При цьому творці програми надають можливість дзвонити на міські і мобільні номери, але за окрему плату.

CCleaner

Проста і безкоштовна утиліта, за допомогою якої користувач може очищати і оптимізувати операційну систему Windows. На поточний момент існує кілька видів цього, одне з яких поширюється абсолютно безкоштовно. Від платної версії програма відрізняється лише тим, що у ній відсутня підтримка розробників. Втім, здебільшого вона і не потрібна, оскільки інформацію по роботі з CCleaner можна знайти на багатьох сайтах рунета, включаючи навіть наш.

Від себе додам, що це дійсно одна з кращих утиліт в своїй категорії.

Adobe Flash Player

Не зовсім вірно називати це ЗА програмою. Це скоріше платформа, яка дуже активно використовується при створенні банерів, програм, презентацій, сайтів і багатьох інших технологій. Думаю, все це вам знати не обов'язково, бо як роботу флеш-плеєра ви не помітите. А от якщо його не буде, то ви не зможете подивитись відео або послухати пісню ВК. Так що Adobe Flash Player є такою ж необхідною деталлю, як і браузер.

OpenOffice

Насправді мені більше подобається Microsoft Office - він зручніше що звичніше. Однак вартість даної програми така, що її можуть дозволити собі далеко не багато. Що робити в такому випадку, якщо Microsoft Office можна придбати, а працювати з документами потрібно? Для цього необхідно встановити OpenOffice - потужний пакет офісних програм, який підтримує різні операційні системи і поширюється безкоштовно.

OpenOffice має відкритий вихідний код, так що підтримується групою ентузіастів. Незважаючи на те, що програма поширюється безкоштовно, вона наділена всіма необхідними функціями.

KMPlayer

Для перегляду відео необхідно встановити відеоплеєр. Звичайно, ви завжди можете скористатися вбудованим в вашу операційну систему Windows плеєром, але його робота, як би так висловитися, не вражає, до того ж він підтримує далеко не всі формати. Тому є сенс скористатися стороннім плеєром. Яким? На розум відразу приходить KMPlayer - нині це один з найпопулярніших відеоплеєрів, який володіє безліччю функцій: програє аудіо і відео, має вбудовані кодеки, підтримує субтитри, використовує безліч обкладинок, підтримує просто величезна кількість всіляких файлів... Це лише мала частина того, що може робити KMPlayer. Поширюється він, само собою, безкоштовно.

Aimp Player

Для прослуховування музики краще використовувати спеціально створений для цього плеєр. Чесно кажучи, я досі віддаю перевагу легендарний Winamp, бо звик до нього, проте нещодавно проект був закритий і його підтримка більше не здійснюється. Новим лідером став Aimp Player, який не так давно з'явився на ринку. Можу сказати, що це відмінний і дуже зручний плеєр, який наділений воістину величезною кількістю всіляких функцій, починаючи від підтримки величезної кількості форматів і закінчуючи можливістю запису потокового звуку.

GIMP

GIMP розшифровується як GNU Image Manipulation Program - це графічний редактор, необхідний для створення і обробки растрової і векторної графіки. Це, як ви могли здогадатися, прямий конкурент «Фотошопу» від Microsoft, але з тією лише різницею, що за нього вам не потрібно буде платити. Взагалі.

Варто відзначити, що GIMP спочатку створювався під побажання користувачів, однак переваги все одно були віддані розробникам. По суті роботи GIMP не сильно відрізняється від того ж Photoshop, а нерідко зручніше останнього. І все ж головним плюсом я вважаю саме відсутність плати за.

DirectX

Як і у випадку з Adobe Flash Player, DirectX неправильно вважати програмою. Це ціла збірка програми для забезпечення якісної графіки. Без цього ви банально не зможете завантажити більшість сучасних комп'ютерних ігор. Звичайно, якщо ви не граєте в ігри, то і DirectX вам не потрібен, але більша частина сучасних користувачів ПК все ж грає в ігри, нехай навіть зрідка.

*****

Шановні друзі! Ви можете самостійно доповнювати список корисними програмами через розділ коментарів!

Рекламний блок