Як встановити новий шрифт в Windows 7, а також в Photoshop, Word, corel draw та інші програми

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Графіка

текст со шрифтамиВітаю! Сьогодні я розповім Вам одну дуже просту, але корисну річ - як одним махом встановити новий шрифт для всіх відомих програм. Власне, ніякого секрету тут немає. Досить встановити шрифт у Вашій операційній системі (наприклад, Windows 7), і він, тобто шрифт, автоматично з'явиться і в Microsoft Word і Adobe Photoshop (прибрати фон фотографії в Photoshop) і в CoralDraw, і у всіх інших програмах.

Отже, перше що потрібно зробити - це завантажити необхідний шрифт. В інтернеті повно ресурсів, які надають шрифти для скачування, тому потрібно просто ввести назву шрифту в пошуковик, перейти за посиланням і завантажити один або декілька шрифтів. Стандартне розширення шрифтів - ttf.


У Windows 7 встановити шрифт дуже просто - достатньо клацнути по файлу шрифту правою кнопкою миші і натиснути - Встановити. Ось і все - шрифт встановлений і буде працювати у всіх програмах!

Але що робити, якщо шрифтів не один, а, скажімо, 100? Не натискати адже кожен по черзі. У цьому випадку натискаємо Пуск/Панель керування.

Панель управления

В Панелі керування у вікні пошуку пишемо Шрифти. Потім натискаємо на однойменний пункт меню.

Шрифты

Відкриється панель управління шрифтами. Тепер необхідно виділити шрифти в папку і перетягнути їх, затиснувши ліву кнопку миші, у це вікно.

shrift2

Таким чином шрифти встановляться на комп'ютер.

Рекламний блок