видалити папку System Volume Information?

Рекламний блок

Швидше за все ви вже встигли звернути увагу на те, що на кожному диску вашого комп'ютера присутній «таємнича» папка під назвою System Volume Information. Напевно ви пробували її відкрити або навіть видалити, але система кожен раз вам відмовляла в доступі до цього каталогу. Багатьох недосвідчених користувачів такий стан речей спочатку вводить в ступор або параною типу «наш-комп'ютер-вразив жахливий-вірус». Насправді в цьому прихованому системному каталозі немає нічого страшного і небезпечного, він виконує роль сховища файлів, з яких при необхідності проводиться відновлення (відкат) системи.

Отримуємо необмежений доступ до папки System Volume Information Windows 7

Щоб отримати права повного доступу до цього прихованого каталогу, втім, як і будь-якій іншій папці, нам необхідно провести наступні маніпуляції:

 • Спочатку потрібно виконати вхід в систему з обліковим записом адміністратора.
 • Потім викликаємо контекстне меню каталогу System Volume Information, зробивши по його значку правий клік кнопкою мишки (або натиснувши відповідну клавішу на клавіатурі) і вибираємо закладку Безпека.
 • Как удалить папку System Volume Information?

 • У цьому меню нам потрібно натиснути на «Редагувати», водимо у відповідному вікні ім'я користувача (у мене «malyz_000») і далі тиснемо на «Перевірити імена». У випадку, якщо все зазначене вірно, шрифт зміниться на підкреслений, і в рядку ім'я користувача приєднається ще ім'я комп'ютера (у мене «Pentagon»).
 • Как удалить папку System Volume Information?


 • Далі – підтверджуємо. Зробивши клік по кнопці «Дозволити» у рядку «Повний доступ», даємо повний доступ до каталогу.
 • Как удалить папку System Volume Information?

  Насолоджуємося повним доступом до каталогу System Volume Information і його вмісту. Відповідь на те як видалити папку System Volume Information ми отримали.

  Як відобразити прихований каталог у вікні провідника Windows

  В налаштуваннях Windows 7 всі приховані і системні каталоги не відображаються у вікні провідника за замовчуванням. Зроблено це з метою захистити робочі файли операційної системи від втручання (часто випадкового) користувачів. Щоб відобразити такі каталоги потрібно відкрити вікно «Панель управління» і вибрати пункт «Всі елементи панелі управління», потім в меню «Параметри папок» робимо не ввімкнено параметр, який вміє приховувати системні файли, після чого в меню «Приховані файли і папки» активуємо параметр відображення прихованих файлів, а також локальних папок і дисків. Виконані нами дії роблять каталог «System Volume Information» видимим в провіднику.

  Наслаждаемся полным доступом к каталогу System Volume Information и его содержимому!

  При ситуації з використанням альтернативної програми - файлового менеджера, наприклад, Total Commander, вам буде досить зробити активним пункт у меню Вид – Розширені налаштування – Показувати приховані/системні файли.


  УВАГА: немає необхідності у видаленні каталогу System Volume Information. Для того, щоб очистити дисковий простір, зайняте файлами відновлення системи, скористайтеся кнопкою «Видалити», про яку йшла мова в цьому матеріалі.

  Рекламний блок