Як прибрати нумерацію сторінок в Ворді?

Рекламний блок

kak-ubrat-numeratsiyu-stranits-v-vorde

Word Microsoft - найпотужніше додаток, що дозволяє працювати з текстами і не тільки. При роботі з текстовими документами, програма автоматично проставляє номери сторінок, полегшуючи тим самим роботу користувача. Як показує практика, це дійсно важлива функція, яка потрібна для більшості користувачів. Але далеко не всім і не завжди, а тому виникає потреба у видаленні номерів зі сторінок. На жаль, інтерфейс «Ворда» не так-то простий, особливо для новачків, тому багато для вирішення даного питання шукають відповідь на своє питання в інтернеті.

Сьогодні я розповім, як правильно це зробити, тим більше, що вся процедура займе у вас від сили пару хвилин.

Першим ділом відкриваємо наш документ. У моєму випадку він буде порожнім, але це зовсім не грає ніякої ролі. Ось номер у нижній частині сторінки:

У верхній частині екрана ми бачимо меню. Виберіть вкладку «Вставка», після - «Верхній колонтитул» або «Нижній колонтитул» залежно від того, в якій частині сторінки проставлена нумерація.

Припустимо, що у вас номер розташований в нижній частині сторінки. Отже, вибираємо «Нижній колонтитул» і в меню натискаємо на «Видалити нижній колонтитул», після чого нумерація буде видалено. У разі, якщо ви натиснете «Змінити нижній колонтитул», то ви зможете самостійно замість номера написати що-небудь ще, наприклад, підпис, яка буде відображатися на кожній із сторінок.

Існує й інший спосіб видалення нумерації, мабуть, навіть ще більш швидкий. Вам необхідно буде відкрити вкладку «Вставка», «Номер сторінки» і в меню натиснути на «Видалити номери сторінок», після чого нумерація буде видалено.

*****

Свої питання ви можете задавати за допомогою коментарів.

Рекламний блок