Як встановити Viber (Вайбер) на комп'ютер

Рекламний блок

Ні для кого не секрет, що за останні роки люди стали все більше часу проводити в соціальних мережах. А воно й зрозуміло: безкоштовні повідомлення, обмін фото та відео, можливість спілкуватися зі співрозмовником по відеозв'язку.

Звичайно, багато хто вже встигли оцінити безкоштовний додаток Viber, встановивши його на свій телефон. При підключенні до мобільного Інтернету, Ви можете зателефонувати людині, написати йому повідомлення або поспілкуватися з ним по відео. Безумовно, смартфони займають у нас чималу кількість часу. Але що робити, якщо Ви більшу частину часу проводите за комп'ютером.

Саме з цього, користувачі почали задаватися питанням: як можна встановити Вайбер на комп'ютер або ноутбук. Давайте будемо розбиратися.

Как установить Viber (Вайбер) на компьютер

Для початку потрібно завантажити інсталяційний файл Viber на комп'ютер. Зробити це можна безкоштовно на сайті розробника, ввівши цю посилання в адресний рядок браузера: http://www.viber.com/ru/products/windows. У Вас відкриється наступне віконце. Виберіть операційну систему, яка встановлена на комп'ютері: Windows, Mac, Linux, і натисніть кнопку «Завантажити Viber».

Запустіть інсталяційний файл. У першому вікні поставте галочку, що Ви приймаєте умови ліцензійної угоди і натисніть «Install».

Дочекайтеся, коли завершиться процес інсталяції.

З'явиться повідомлення, що програма успішно встановлена, натисніть кнопку «Close».

Тепер необхідно налаштувати синхронізацію між комп'ютером і Вашим смартфоном, на якому встановлений Viber. Для цього натисніть кнопку «Так». Якщо Ви не встановлювали програму на телефон, натисніть «Ні», тоді Вам запропонують це зробити, і процес налаштування треба буде повторити.

У наступному вікні введіть номер телефону та натисніть «Далі».

Потім на Viber, встановлений в телефоні, Вам прийде повідомлення з кодом активації.

Введіть отриманий код у поле «Enter code here» і натисніть «Увійти в Viber».

На цьому установка буде завершена. Програма запуститься автоматично. Синхронізація між пристроями, Ви відразу побачите список своїх контактів, відправлені та отримані повідомлення. Як і на телефоні, можна зателефонувати будь-якій людині зі списку Viber, відеозв'язку або з допомогою Viber out.

Ось Ви і переконалися, щоб безкоштовно встановити Вайбер російською на комп'ютер, потрібно трохи часу і Ваше бажання. Адже складного в цьому нічого немає.Рекламний блок