оновити браузер? Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Yandex Браузер

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Інтернет

Одного разу встановивши браузер на свій комп'ютер, ми геть забуваємо про його оновлення. У той час як робити це треба регулярно і обов'язково. Тому пропоную розглянути порядок проведення оновлень для всіх відомих браузерів.

Google Chrome

За замовчуванням, цей браузер має автоматично завантажувати і встановлювати свою останню версію. Однак, можна вручну стежити за цим процесом, і самому робити оновлення, якщо браузер не може зробити це автоматично з яких-небудь причин. Для цього необхідно відкрити меню Google Chrome Меню google chrome і обрати Про Google Chrome. У вікні система сама перевірить доступні оновлення. Натисніть Перезапустити, щоб застосувати ці оновлення.


Mozilla Firefox

Для оновлення браузера, заходимо в меню Mozilla, пункт Довідка/Про Firefox. З'явиться інформація про поточної версії, і почнеться автоматичне закачування нової. Після того, як оновлення скачаются, натискаємо кнопку Перезапустити для оновлення.

Opera

У Opera, в процесі роботи, вискакує вікно з пропозицією оновити поточну версію. Ви можете погодитися або відмовитися. Для самостійного оновлення, в меню браузера натисніть Довідка/Перевірити оновлення.

Yandex Browser

Щоб оновити цей браузер, натискаємо кнопку Яндекс браузер, потім Про браузер Yandex. Доступна інформація про поточної версії. Ініціюємо процес оновлення, натисканням кнопки Оновити.

Обновление яндекса

Рекламний блок