вставити слайд у презентацію PowerPoint


В програмі PowerPoint є величезний набір різних функцій, які допоможуть Вам створювати красиві слайди. Але якщо у Вас є кілька готових презентацій, та їх потрібно просто зібрати в одну, вставляючи потрібні слайди. Або Ви працюєте над презентацією, та бажаєте додати до неї кілька слайдів з іншого доповіді. У цій статті ми розберемося, як можна вставити в презентацію PowerPoint нові слайди або слайди презентації, перемістити або видалити.

Отже, у нас є дві Презентації. Давайте вставимо перший слайд Презентації №2 Презентацію №1, між першим і другим слайдами.

Как вставить слайд в презентацию PowerPoint

Відкриваємо Презентацію №2, виділяємо мишкою потрібний слайд, клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо через контекстне меню «Копіювати».

У Презентації №1, виділяємо той слайд, відразу за яким потрібно вставити слайд з презентації і натискаємо кнопочку «Вставити», на вкладці «Головна», або натиснути комбінацію клавіш «Ctrl V».

Потрібний слайд буде вставлено №1. Як бачите, тема, яка була встановлена для слайда Презентації №2, після вставки не збереглася. Доданий слайд, успадкував тему поточної Презентації №1.

Якщо Вам потрібно, щоб вихідна тема доданого слайда збереглася, відразу після вставки, клікніть на кнопку «Параметри вставки», у правому нижньому кутку слайда, або можете натиснути на вкладці «Головна» по слову «Вставити», з маленькою чорною стрілкою. З випадаючого списку натисніть кнопку «Зберегти вихідне форматування».

Тепер доданий слайд Презентації №1 виглядає так само, як і в Презентації №2.

Для того, щоб додати декілька слайдів, що йдуть підряд, з Презентації №2, виділяємо перший слайд, затискаємо клавішу «Shift» і виділяємо останній слайд. Клікніть правою кнопкою миші по одному з вибраних слайдів і виберіть з меню «Копіювати».

Точно так само, як було описано вище, вставляємо скопійовані слайди до Презентації №1. Для збереження вихідної теми вибираємо «Зберегти вихідне форматування».

Якщо вам потрібно додати в Презентацію №1 слайди з Презентації №2, йдуть не підряд, виділіть перший потрібний слайд, затисніть Ctrl і виділяєте мишкою інші необхідні слайди. Потім скопіюйте їх і додайте в Презентацію №1.

Тепер розглянемо, як додати новий слайд у Презентацію №1. Виділяємо той слайд презентації, за яким будемо вставляти новий, на вкладці «Головна», натискаємо на кнопочку «Створити слайд» і вибираємо один із запропонованих макетів.

Можна відразу вибрати порожній слайд, а потім вставляти в нього написи з текстом, малюнки та інше, на свій розсуд. Також можна вибрати слайд із заповнювачами для тексту, вставки діаграм, таблиць та іншого. Клацає мишкою на потрібній області і вводите текст.

Щоб змінити розмір заповнювача, наведіть вказівник миші на одному з маркерів області, щоб він прийняв вигляд двонаправленої стрілки, клікніть лівою кнопкою мишки і розтягніть її як Вам потрібно. Для переміщення області, підведіть курсор до межі, стрілочки будуть спрямовані в чотири сторони, натисніть кнопку миші і перетягніть область в потрібне місце на слайді.

Якщо Вам потрібно продублювати слайд презентації, наприклад Ви розставили всі області і малюнки в певних місцях слайда, і тепер потрібно просто міняти текст, клацніть по потрібного слайда правою кнопкою миші і виберіть з меню «Дублювати слайд».

Вставлений він буде відразу після виділеного. Щоб перемістити слайд презентації в інше місце, клацніть по ньому лівою кнопкою миші і, утримуючи кнопку, перетягніть курсор між двома іншими слайдами, куди буде вставлений поточний слайд. При переміщенні курсору, місце для вставки слайда буде виділятися чорною смугою. У потрібному місці, відпустіть кнопку миші.

Для того щоб видалити слайд презентації, виділіть її мишкою, кликніть правою кнопкою миші по ньому і виберіть з меню «Видалити слайд».

Щоб видалити відразу кілька слайдів презентації, виділіть їх, як було описано вище, затиснувши Ctrl» або «Shift», а потім виберіть із меню «Видалити слайд».

Сподіваюся, стаття допомогла Вам, і тепер для Вас не буде проблемою зробити новий слайд, виділити, видалити, перемістити слайди в поточній презентації, або вставити слайд з презентації, створеної в PowerPoint.