Як закрити завислу програму

Рекламний блок

І так, припустимо, ви запустили яку-небудь програму, трохи попрацювали у ній, тільки зібралися закривати, а вона ні в яку, не реагує програма на хрестик у правому верхньому куті віконця:

Знаходимо нашу програму внизу на панелі інструментів, клікаєм по ній правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Закрити вікно».

как закрыть программу

Якщо програма не закрилася, тоді запускаємо диспетчер завдань. Для цього натискаємо правою кнопкою миші по порожньому місцю на панелі завдань і вибираємо пункт «Запустити диспетчер завдань».

закрыть программу которая зависла

Знаходимо нашу програму у вкладці «Програми» диспетчера завдань, натискаємо на неї лівою кнопкою миші один раз, щоб виділити і тиснемо на кнопку «Зняти завдання».

Якщо завдання не знялася і віконце програми все ще бовтається на робочому столі, то необхідно завершити процес, який відноситься до даної програми або ж групу процесів. Для цього все в тому ж диспетчері завдань натискаємо правою кнопкою по програмі і вибираємо пункт «Перейти до процесу».

У нас підсвічується процес, який відповідає за роботу даної програми і відповідно не дає їй закритися, клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Завершити процес»

Якщо за програму відповідає кілька процесів (якщо уважно подивитися на скріншот вище, то можна побачити, що у мене це TeamViewer), то необхідно вибрати пункт «Завершити дерево процесів».

Після цього вам напевно вдасться закрити програму.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок