Як відключити автоматичне оновлення Windows 7?

Рекламний блок

Windows 7, так само як і інші операційні системи від компанії Microsoft, за замовчуванням викачують оновлення для ОС зі своїх серверів. Насправді це дуже корисна функція, завдяки якій можна закрити ті «дірки», через які раніше на ваш комп'ютер міг потрапити вірус або троян. Правда, проблема полягає в тому, що завантаження самого оновлення заважає користувачам, так як може забивати канал. Відповідно, інтернет повільніше працює, сайти відкриваються дуже довго.... У таких випадках можна відключити автоматичне оновлення операційної системи.

Спеціально для вас ми підготували вкрай просту і зручну інструкцію. З картинками!

Крок перший - натискаємо на кнопку «Пуск» і вибираємо «Панель управління».

Потрапивши в розділ, вибираємо пункт «Центр оновлення Windows».

Перед вами відкрилося нове вікно, у якому ви побачите дату останнього пошуку оновлень, дату їх останньої установки і т. д. У лівій частині цього вікна виберіть пункт «Настройка параметрів» і натисніть на нього.


Бачите підрозділ «оновлення»? Натиснувши на кнопочку під ним, ви можете побачити кілька можливих параметрів оновлення ОС. Вам необхідно вибрати пункт «Не перевіряти наявність оновлень (не рекомендується)».

Після цього не забудьте натиснути кнопку ОК для збереження змін. Процес закінчено.

УВАГА! По можливості намагайтеся не відключати автоматичні оновлення Windows 7, оскільки ви можете пропустити чергову «латочку», здатну зробити ваш ПК недоступним, наприклад, для хакерських атак!

Рекламний блок