Режим інкогніто в Хроміщо це таке і як його включити?

Рекламний блок

rezhim-inkognito-v-hrome-i-s-chem-ego-edyat

Особисто я вважаю Google Chrome одним з найбільш вдалих і зручних браузерів. Він з'явився лише кілька років тому, в той самий час, коли в світі щосили користувалися такими інтернет-оглядачами, як Opera і Mozilla Firefox. Але незважаючи на величезну конкуренцію, буквально за кілька років Хром став одним з визнаних лідерів.

Це не тільки один з найшвидших браузерів на сьогодні, він достатньо зручний і має масу фішок. Наприклад, це поки єдиний браузер, в який вбудований Flash Player. Який у цьому плюс? А такий, що вам не потрібно його постійно оновлювати, він оновлюється самостійно, завдяки чому такі сайти, як ВК або YouTube, які працюють із застосуванням флеш-технології, по ідеї, повинні завжди нормально функціонувати для користувачів даного браузера. Правда, це лише теорія, на практиці проблеми з флешем все ж таки зустрічаються. Або ось вам інша фішка - режим інкогніто. Насправді він є і в інших браузерах, але про це я розповім як-небудь іншим разом.

Так от, режим інкогніто. Що це таке? Це особливий режим роботи браузера, в якому не записується історія перегляду сайтів. Іншими словами, він забезпечує повну конфіденційність ваших переміщень по інтернету. Крім того, що історія відвідувань не буде зберігатися, cookie-файли будуть відразу ж видалені після того, як ви закриєте браузер.

Можна часто почути, що нібито цей режим дозволяє непомітно переміщатися між сайтами і залишатися повністю непоміченою. Це неправда, оскільки всі ваші заходу на той чи інший ресурс фіксуються в логах того сайту, на який ви зайшли. Також логи зберігаються у інтернет-провайдерів, оскільки за законами вони зобов'язані зберігати їх протягом певного часу. Це я написав для того, що б ви не плутали поняття.

Для чого потрібен режим інкогніто?

Раз даний режим не може мене приховувати в мережі, тоді навіщо він взагалі потрібен, запитаєте ви? Питання дуже цікаве і у мене є на нього відповідь. Вірніше, відповіді.

 • Уявіть таку ситуацію. У близької вам людини намічається свято, припустимо, день народження. Ви використовуєте з ним один і той же комп'ютер. На свято ви вирішили подарувати йому якусь потрібну річ, куплену через інтернет-магазин. У цьому випадку ви можете сміливо користуватися режимом інкогніто, оскільки близька людина не зможе виявити слідів вашого перебування на сайті інтернет-магазину.
 • Інший варіант. Ви не авторизовані в соціальній мережі ВКонтакте. В друзях у вас є якийсь чоловік. Припустимо, ви хочете дізнатися, закрита чи його сторінки для користувачів, які не зареєстровані в ВК. Звичайно, ви можете вийти з свого облікового запису і потім зайти на сторінку до одного. Але куди простіше відкрити браузер в даному режимі, подивитися потрібну сторінку і закрити браузер.
 • Режим інкогніто є удобнейшим засобом для використання поза домом. Наприклад, ви прийшли до друзів і вам потрібно зайти на свою пошту. Якщо ви зробите це через даний режим, то після закриття браузера вся інформація, включаючи адресу пошти, буде видалений з пам'яті брауера.
 • Що вже казати про тих, хто любить дивитися «полуничку» в мережі і при цьому хоче залишатися непомітним?
 • Як включити режим інкогніто в Хромі?

  Тепер давайте дізнаємося, як, власне, скористатися цим режимом. А зробити це дуже просто.

  У правій частині браузера знаходиться кнопка з трьома смужками. Натисніть на неї і з'явиться невелике меню. В ньому ви побачите таку напис «Нове вікно в режимі інкогніто». Натисніть на цей пункт і перед вами відкриється ще одне вікно браузера Google Chrome, але вже в режимі інкогніто.

  Переконатися в цьому дуже просто - у лівій верхній частині екрану ви побачите значок шпигуна.

  Існує й інший, не менш простий спосіб. Вам всього лише потрібно натиснути на комбінацію клавіш Ctrl Shift N (для всіх Windows і Linux) або Command Shift N для Mac.

  Після закриття браузера вся інформація буде видалена.

  Наостанок

  Ще раз нагадую, що непомітно пересуватися по сайтах в цьому режимі не вийде - він створений лише для того, що б інформація не зберігалася на вашому комп'ютері. Крім того, якщо в режимі інкогніто ви зайдете в той же пошуковик під своїм ім'ям, то все те, що ви в ньому шукали, збережеться в браузері, не забувайте про це.

  В іншому ж це прекрасний інструмент для приховування своєї діяльності в інтернеті від рідних і близьких. Користуйтеся на здоров'я.

  Рекламний блок