Сервіси Гуглновини, перекладач, супутник, карти, пошта, диск

Рекламний блок

Google Inc. - це не просто гігант інтернет-індустрії, це 90% пошукового ринку, величезна служба інтернет-оголошень, це YouTube і ще безліч сервісів, служб та інструментів.

Щорічний оборот компанії перевищує бюджет ряду країн. На таких висотах ведення безоплатної громадської діяльності стає простим і приємним справою. При цьому якість безкоштовних продуктів і сервісів є еталонним для багатьох платних аналогів.

Зміст:


 • Гугл новини сьогодні
 • Гугл планета Земля
 • Карта гугл супутник
 • Перекладач гугл онлайн
 • Гугл пошук по картинці
 • Гугл плей маркет
 • Гугл диск
 • Гугл пошта

 • Один обліковий запис Google відкриває доступ до безлічі служб і сервісів.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск  Рада! Поштові сервера, пошукова система, хмарне сховище і інші сервіси гугл стають доступні власникові облікового запису Google абсолютно безоплатно, а висока ступінь інтеграції служб обіцяти цікаві перспективи подальшого розвитку продукції.

  Гугл новини сьогодні


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Бути в курсі про що відбуваються у світі, країні та регіоні події необхідно для більшості свідомих людей. Розуміючи це, корпорація створила спеціальну стрічку, в якій збираються всі свіжі електронні публікації безлічі видань.

  В одній стрічці зібрані новини, видаються більш ніж на 70-ти мовах.

  Як і всі продукти Google, новинна стрічка таїть безліч можливостей під мінімалістичним дизайном. Далі розглянемо, як влаштована сторінка сервісу та які функції доступні користувачам.

  1. Рядок пошукового запиту

  За допомогою цього рядка можна здійснювати пошук конкретної цікавої новини. При цьому є можливість пошуку як за ключовими словами, так і за іншими параметрами.

  У додаткових опціях пошукової служби можна уточнити пошуковий запит, визначити дату, місце події.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  2. Вибір країни і мови

  Гугл новини збирає свіжі відомості в режимі реального часу на більш ніж 70-ти мовах.

  Для країн з кількома загальноприйнятими мовами новини дублюються (так у списку країн є «Україна (російська)» і «Україна (українська)»). Новинна стрічка для кожної держави оновлюється постійно, в режимі реального часу.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  3. Вибір відображення матеріалів в стрічці

  Для зручності навігації по стрічці, можна змінити спосіб відображення новин. У компактному режимі на сторінці відображається більше новин, які легше швидко пройти поглядом і вичленувати відомості, що цікавлять.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  4. Блок новини

  У блоці новини відображається витяг зі статті і її заголовок, клік по якій перенаправляє користувача на сторінку-джерело. Під ілюстрацією вказано джерело в ЗМІ.

  Розширене уявлення дозволяє відображати відомості, що мають зв'язок з конкретною подією.

  5. Рубрикатор

  Блок рубрикатора дозволяє здійснювати швидку навігацію в відсортованих за рубриками новинах. До того ж, у самій стрічці є роздільники за рубриками, які допомагають орієнтуватися при простому скролінгу.

  6. Вхід та додаткові сервіси

  При наявності облікового запису Google, сервіс можна виконати вхід. У цьому ж блоці розташована кнопка швидкого переходу в інші сервіси.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  7. Персоналізація видачі

  При вході в аккаунт, видача у стрічці новин персоналізується. Система стежить за проглядаються користувачем новинами, і на основі його переваг коригує видачу. Налаштувати персоналізацію можна і вручну.

  8. Експрес-блок

  У цьому блоці стисло відображаються тільки що надійшли відомості. Динаміка оновлення в ньому вище, тому гарячі новини завжди під рукою.

  9. Прогноз погоди

  Сервіс показує прогноз погоди з прив'язкою до регіону на найближчі три дні.

  10. Вибір редакції

  Цей блок дозволяє переглядати новини, відфільтровані по конкретній редакції ЗМІ. Вибір здійснюється за допомогою кнопок у правому верхньому куті блоку.

  повернутися до меню ^

  Гугл планета Земля


  Перш ніж почати користуватися Google Earth, буде потрібно встановити його на свій ПК. Так всі дані зберігаються на серверах компанії, додаток вийшло не дуже велика, правда, для його роботи необхідно підключення до мережі.

  З чого починати? Перш за все потрібно буде завантажити інсталяційний файл.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, дискНа офіційній сторінці програми є така можливість.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, дискСкачаний інсталяційний файл інсталюється так само, як і будь-яке інше додаток. Після нетривалого процесу установки, Гугл Планета Земля автоматично запуститься.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Для того щоб повністю описати функціонал програми необхідний окремий матеріал. Тут розглянемо основні розділи інтерфейсу.

  1. Основне меню.
  У пунктах цього меню реалізовані основні можливості програми. Відкриття і збереження списків власних міток, зміна відображуваних панелей, налаштування інструментів і виклик довідки проводиться саме з цього меню.

  2. Пошукова панель.

  Дозволяє знайти на карті гугл цікавлять користувача об'єкти і місця.

  3. Панель інструментів.

  Тут розташовані основні інструменти, які дозволяють відображати історичну карту, міняти освітлення, відправити мітку електронною поштою або вибрати об'єкт для відображення (Земля, Місяць, Марс, зоряне небо).

  4. Блок управління мітками.

  У цьому блоці здійснюється управління власними підписами. Групування їх у папки, розподіл і пошук по них.

  5. Блок шарів.

  Тут здійснено керування шарами відображення. Історичні мітки, дороги, глобальні проблеми і ще безліч існуючих позначень зведені в шари, які можна включати і відключати.

  6. Галерея.

  Містить знімки місцевостей і організовані фото-тури. З її допомогою можна здійснювати віртуальні подорожі.

  7. Панель навігації.

  Основна навігація здійснюється за допомогою мишки, більш точно налаштувати орієнтацію карти по сторонах світла і ступінь наближення допоможе саме ця панель.

  повернутися до меню ^

  Карта гугл супутник

  Розгорнута мережа супутників спостереження дозволила Google організувати спеціальний сервіс для перегляду зібраних фотографій – Google Maps. Фактично це той же Google Earth, тільки доступний для перегляду онлайн з дещо меншими можливостями.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Основні функції та елементи інтерфейсу такі:

 • Рядок пошукового запиту по місцях. Процес пошуку провадиться за ключовими словами запиту.
 • Меню маршруту та власних міток.Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск
 • Тут реалізована можливість прокладання автомобільних, піших маршрутів, а також схем для переміщень на громадському транспорті.
 • Навігаційна панель дозволяє настроювати ступінь збільшення і точність переміщення.
 • Додатковий навігатор по карті дозволяє більш ефективно вибирати регіони за допомогою фокальною рамки.
 • Панель налаштування відображення. З її допомогою можна включити і вимкнути відображення велосипедних маршрутів, стану дорожнього руху, а також вибрати відображення назв закордонних об'єктів на відповідних мовах.
 • Кнопка для перемикання між режимами відображення місцевості: «Карта» і «Супутник». В пером місцевість представлена у вигляді картографічного зображення, у другому – у вигляді фотографій, зроблених із супутника.
 • Кнопка для входу в аккаунт і переміщення по інших сервісів від Google. У записі зберігаються всі поставлені мітки і створені маршрути.
 • повернутися до меню ^

  Перекладач гугл онлайн

  У мережі складно обійтися без знання хоча б англійської мови.

  Раніше переглядати закордонні ресурси без знання мови було справою абсолютно безглуздим. Саме тому розробники з Google створили спеціальний сервіс, що дозволяє перекладати текст в режимі онлайн.

  Ця можливість стане в нагоді не тільки під час серфінгу по мережі, але і в багатьох інших випадках. До того ж, це перекладач з вимовою. Озвучуються обидва напрямки перекладу.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Як використовувати онлайн перекладач? Перш за все, потрібно відкрити його сторінку. Потім у формі вибору мов (1) визначиться з мовною парою. У лівій частині буде мова, з якого необхідно перевести, у правій – той, на якому повинен бути вихідний текст.

  Вибирати можна з 9-ти десятків різних мов, серед яких латинь і есперанто. Але найчастіше використовується перекладач з англійської на російську.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  В ліве поле (2) необхідно скопіювати і надрукувати текст, який необхідно перекласти. У правому з'явиться переклад (3). Процес відбувається автоматично або запускається відповідною кнопкою (4).

  Після успішного переведення під формами відображаються додаткові варіанти перекладу (7), визначення слова (5) і схожі слова (6). На базі функцій гугл транслейт є можливість переводити цілі сторінки зарубіжних сайтів, прямо при перегляді.

  Володарі облікового запису Google можуть зберігати необхідні переклади у власні розмовники (8). Для цього спочатку необхідно виконати вхід в систему(9). На базі цього сервісу організований і мобільний перекладач гугл.

  повернутися до меню ^

  Гугл пошук по картинці

  Зображень у мережі не менше, ніж слів. Пошук по них актуальний так само, як і пошук по ключових запитах. Знайти схожі картинки або перевірити достовірність надісланого допоможе сервіс пошуку по зображеннях від Google.

  Щоб провести пошук по зображенню, перш за все, потрібно відкрити відповідну сторінку. Вона мало чим відрізняється від основної пошукової системи, за винятком невеликої кнопочки в рядок пошукового запиту.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Клік по зображенню фотоапарата відкриє форму для вибору джерела зображення, яке послужить основою для майбутньої пошукової процедури.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Варіанта два джерела – небудь посилання на файл в мережі, або зображення з жорсткого диска комп'ютера. У першому в форму потрібно скопіювати посилання в рядок, а в другому, за допомогою провідника, вибрати файл і завантажити його.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Сервіс самостійно підбере ключові слова до кожного зображення. Якщо проводити пошук без них, то у видачі будуть представлені тільки зображення. Ключові слова до картинки можна додавати самостійно.

  По ключовим запитам і зображень пошук видає більш точні результати.

  Пошукова видача з зображень має ті ж параметри, що і стандартний пошук. Фактично, вони нічим не відрізняються, крім того, що основа для процесу – це зображення. Основна гугл пошукова система відмінно доповнюється можливістю пошуку по картинках.

  повернутися до меню ^

  Гугл плей маркет

  Google Play Market призначений для пристроїв під управлінням Android. Для роботи з ним акаунт Google необхідний. Як почати роботу з плей маркетом? Достатньо просто запустити відповідну програму на пристрої.

  При першому запуску пропозицію попросить ввести дані облікового запису Google. Якщо її немає, то можна створити прямо звідси. Після цього відразу стане доступною завантаження програм та іншого контенту.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Як відбувається пошук по додаткам? Основна навігація по контенту відбувається за допомогою вкладок у верхній частині екрана. Є п'ять основних категорій: «Додатки», «Ігри», «Фільми», «Музика» і «Книги».

  При виборі будь-якого з них відкриється список з жанрами, який сортує наявні позиції.

  Всі додатки гугл плей завантажуються і встановлюються в автоматичному режимі. Плей Маркет тісно інтегрований з Android, тому досить натиснути зелену кнопку «Встановити» або «Завантажити». Всі інші дії відбуваються в автоматичному режимі.

  Для покупок необхідно додати кредитну/дебетову банківську карту. Дані з одного прикріпленою до акаунта карти повторно вводити не знадобиться.

  Служба запам'ятовує не тільки карту, але і всі пристрої, з яких користувач підключався в ній. До кожної гри або програми автоматично додається відмітка про сумісність з ними.

  Так завжди можна бути в курсі, чи підтримує планшет або смартфон цікавить додаток.

  повернутися до меню ^

  Гугл диск

  Така корпорація Google не могла обійти увагою технологію хмарного зберігання даних. Кожен власник облікового запису Google отримує 15 Гб віртуального простору для розміщення своїх даних у хмарі.

  Розширювати доступне простір можна, але за це доведеться платити.

  Хмара дуже зручно використовувати для зберігання важливих документів, резервного копіювання даних або спільного редагування. Але як же працювати з Google Drive? Далі розглянемо основні можливості сховища. Насамперед, потрібен обліковий запис Google. Без неї доступ до диска неможливий.

  Щоб редагувати і переглядати документи, що зберігаються на Гугл диску за допомогою мобільних пристроїв, знадобиться встановити спеціальний додаток. На стаціонарних ПК це відбувається за допомогою браузера.

  Завантаження та створення документа

  Як завантажити файл на Гугл Диск? В останньому оновленні додалася можливість завантажувати файли простим перетягуванням їх на область диска у вікні браузера. Також можна використовувати спеціальну кнопку в меню «Мій диск»

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Після, за допомогою провідника необхідно буде вибрати, файли або папки, які необхідно завантажити в хмару google. Завантажені файли можна сортувати за назвою, змінити вид відображення з плитки на список.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Всі функції google drive по створенню документів і папок винесені на кнопку «Створити». Натиснувши на неї, можна створити нову папку, документ служб Гугл або завантажити файл з жорсткого диска ПК.

  Після вибору створюваного документа, потрібно тільки назвати і підтвердити створення, після чого він з'явиться в області диска

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Спільний доступ

  Щоб користувач отримав доступ до редагування документа, достатньо просто клікнути правою кнопкою миші по ньому і відкрити відповідний пункт меню. Потім ввести адресу електронної пошти людина, який повинен отримати до документа й натиснути готово.

  Адресат отримає лист з посиланням на документ.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

  Скачування файлів з Google Drive

  Завантажити документ, зображення або будь-який інший файл можна перетягнути його з вікна браузера або за допомогою відповідного розділу в контекстному меню, що випадає по правому кліку.

  Створені на диску документи або таблиці можна зберігати в безлічі різних найбільш популярних форматів.

  повернутися до меню ^

  Гугл пошта

  Повноцінне користування інтернетом неможливо без наявності електронної поштової скриньки. Поштовий сервіс від Google другий після пошукового, став суспільно доступним.

  Нині G-Mail одна з найпопулярніших в світі поштових служб. Говорити про те, що робота з нею неможлива без Google-аккаунта безглуздо.

  В роботі поштового сервісу є одна особливість – він ділить віртуальний простір з Гугл Драйв. Тобто 15 Гб користувач отримує і для зберігання кореспонденції і для роботи з хмарним сховищем.

  З чим зіткнеться користувач, вперше прийшов на сторінку свого нового електронного скриньки gmail? Першим ділом він відзначить простий, але зручний дизайн. Всякі декоративні надмірності можна буде встановити пізніше.

  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск

 • На самому верху вікна, традиційно, розташована рядок пошуку за листами. Працюють як ключові слова, так і спеціальна форма для уточнення запиту (яка відкривається меленьким трикутником в правому кінці рядка пошукового запиту).
 • Панель управління мітками листи. Дозволяє відзначити всі повідомлення або тільки одну категорію (непрочитані тощо). Середня кнопка служить для оновлення поштової скриньки. Кнопка «Ще» потрібна для відкриття додаткових дій з виділеним листом.Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск
 • Список отриманих прочитаних і непрочитаних листів. Основні дії вчиняються після їх виділення. Тільки виділені листи можна видалити або перемістити в іншу папку.
 • Кнопка створення нового листа. За її натисненні відкривається форма для відправлення електронного листа.
  Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск
  Щоб відправити лист, достатньо вказати в ній одержувача, тему і написати тіло листа, а потім натиснути кнопку «Відправити».
 • Основне меню папок з листами. Їх зміст випливає з назви. Варто згадати лише, що в папку «Чернетки поміщаються всі не надіслані листи.
 • Папки додаткової сортування листів, управління ярликами листів і кола спілкування.Сервисы Гугл: новости, переводчик, спутник, карты, почта, диск
 • Вікно швидкого чату з особами зі списку контактів, які знаходяться в мережі. У це вікно автоматично додаються всі користувачі зі списку контактів, у яких є поштову адресу G-Mail.
 • Інформація про профіль і стандартна форма для навігації по сервісів і служб Гугл. Тут можна змінити користувача перейти у власний профіль, ознайомиться з повідомленнями або опублікувати запис у Google .
 • Кнопки для гортання сторінок з накопиченими листами.
 • Вибір способу введення. Підтримується російська віртуальна клавіатура і віртуальний рукописний ввід з хорошим розпізнаванням, як окремих знаків, так і цілих слів.
 • Основні налаштування. Тут можна змінювати теми оформлення поштової скриньки, вибирати формати інтерфейсу і відкривати меню тонкого налаштування поштової скриньки.
 • Використання такого безлічі сервісів від одного постачальника загрожує безліччю переваг. Висока ступінь інтеграції один з одним і з іншими продуктами Google дозволяє отримати максимально зручний пакет сервісів.

  Рекламний блок