Програма для запису відео з веб камери - огляд 5 кращих рекодеров

Рекламний блок

На сьогоднішній день веб-камера є практично у кожного користувача, який має доступ до Інтернет.

Крім стандартного застосування веб-камери для спілкування в режимі онлайн, її можна використовувати і для інших нестандартних цілей: записати вебінар, огляд гри чи важливий відеодзвінок.

Зміст:


 • VirtualDub
 • Movavi Screen Capture
 • WebcamMax
 • SMRecorder
 • Altarsoft Video Capture

 • У даній статті ми розглянемо 5 найбільш популярних програм для запису відео з веб-камери.

  программа для записи видео с веб камеры

  VirtualDub


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Якщо вам необхідно швидко записати відеопотік з вебкамери, а часу на вибір відповідної утиліти немає, — скористайтеся швидкої, безкоштовною програмою для запису відео з веб-камери — VirtualDub.

  Крім, власне, захоплення, утиліта також може використовуватися для редагування записів — перекодування файлів (конвертація), вирізання та склеювання, заміна звукової доріжки.

  VirtualDub має підтримку найбільш поширених типів файлів, однак якщо для потрібного розширення немає підтримки, проблему можна виправити установкою відповідного доданка.

  Одним з позитивних якостей програми є незначні системні вимоги, розмір програми складає 800 КБ (!) і вона не вимагає інсталяції, все що потрібно розпакувати архів і запустити програму подвійним кліком.

  Програма досить швидка, за рахунок написання більшої її частини з використанням низькорівневого мови програмування.

  Також варто згадати про повний контроль над користувача поточним режимом роботи, т. е. у разі роботи в режимі рекомпресії за фактом буде використаний саме цей режим, чого не можна сказати про подібного роду утилітах.

  программа для записи видео с веб камеры

  Оскільки програма поширюється під ліцензією GPL, робота з певними типами файлів обмежена, наприклад, можливість роботи з форматом .asf була відключена на вимогу компанії Microsoft.

  Дана утиліта не кроссплатформенна і доступна лише користувачам операційної системи MS Windows.

  Попереднє налаштування програми можна здійснити в 2 кроки, для цього слід зайти в меню «File» і перейти в субменю «Capture AVI».  Зверніть увагу! У правій частині вікна з'явиться зображення з веб-камери. У разі якщо запустити запис не вдалося, можна скористатися пунктом «Device». Далі, слід вказати місце куди програма буде зберігати записи — заходимо в меню «File» і переходимо в субменю «Set capture file». Щоб включити запис відео досить натиснути клавішу «F5», а для завершення зйомки клавішу «Esc». За замовчуванням відео зберігається .AVI-форматі, однак цей параметр можна змінити.
  повернутися до меню ^

  Movavi Screen Capture


  программа для записи видео с веб камеры

  Дана утиліта підійде користувачам, яким доводиться досить часто записувати відеотрансляції. Програма має пристойний функціонал і її по достоїнству оцінять видеоблогеры.

  Програма має можливість записувати відео з веб-камери зі звуком (запис як з навушників, так і з мікрофона), є вбудований редактор, за допомогою якого зручно редагувати знятий матеріал (є можливість використання звукових і візуальних ефектів), реалізована функція публікація відео на відеохостинг Youtube.

  Користувач самостійно вибирає формат, а також якість зображення. Завдяки відмінній ступеня стиснення вдається досягти компромісу між якістю і розміром відеосюжету.

  программа для записи видео с веб камеры

  Movavi Screen Capture може працювати в одному з 4 режимів запису відео: запис відбувається на екрані (або його певної області, яку можна задати за допомогою миші), захоплення потокового відео, запис ігор і створення скріншотів.

  Працювати з програмою досить просто, а весь процес можна умовно розбитий на 4 кроки:

 • Задати параметри з якими буде здійснено запис
 • программа для записи видео с веб камеры

 • Провести зйомку
 • программа для записи видео с веб камеры

 • У разі необхідності відредагувати відзнятий матеріал
 • программа для записи видео с веб камеры

 • Зберегти відеозапис в потрібному форматі.
 • программа для записи видео с веб камеры

  Утиліта має багатомовний інтерфейс, підтримує 12 мов, в т. ч. англійської та російської. Програма платна, вартість ліцензії досить демократична і становить 10 доларів.

  Для ознайомлення з функціоналом існує безкоштовна семиденна демо версія, на все відео, зроблені в цей період, буде накладено водяний знак.

  Утиліта Movavi Screen Capture кроссплатформенна і крім Windows-версії програми, існує також реалізація для Мас-платформи.

  повернутися до меню ^

  WebcamMax

  На відміну від вищепредставленних утиліт, WebcamMax орієнтований насамперед на створення незвичайних відеосюжетів.

  Для реалізації цієї функції програма має більше 1000 різноманітних ефектів — всілякі рамки, фотографії в якості фону при трансляції, розміщення тексту поверх відео.

  Якщо ви не знайшли бажаного ефекту в програмі, шаблон можна завантажити з офіційного сайту виробника. Є можливість налаштування автоматичного включення трансляції при виявленні руху в поле об'єктива камери.

  программа для записи видео с веб камеры
  программа для записи видео с веб камеры

  Програма представлена в 3 версіях: Ultimate Full Free. Ціна ліцензії за максимально повну комплектацію (Ultimate) складе 50 доларів, комплектація Full доступна за ціною від 20 (за шестимесячую ліцензію) до 50 доларів (за довічну ліцензію).

  Спочатку користувачеві на протязі 30 днів доступний весь функціонал програми. Після закінчення випробувального періоду функціонал програми буде обмежений, а на відеозапису буде накладатися водяний знак.

  Дана програма для запису відео з веб-камери працює в ОС Windows 7/8.

  повернутися до меню ^

  SMRecorder

  программа для записи видео с веб камеры

  Проста, безкоштовна програма для запису відео з вебкамери російською мовою зі спартанським інтерфейсом. Маючи базові функції подібних програм, SMRecorder здатний записувати все, що відбувається на екрані вашого ПК або лише у певній його частині.

  Запис і зберігання відео здійснюється у форматах .AVI і .MP4. До особливостей програми варто віднести можливість синхронізації аудіо-та відеопотоків; додавання приміток до відео; лаконічний, російськомовний інтерфейс, який не викличе питань навіть у новачка.

  программа для записи видео с веб камеры

  повернутися до меню ^

  Altarsoft Video Capture

  Утиліта, яка крім власне запису відео з веб камери, дозволяє здійснювати захоплення відео з екрану (в т. ч. потокового), а також записувати все, що відбувається на моніторі. Записані файли можна зберегти у форматах .AVI, .ASF, .WMV.

  Є можливість попереднього перегляду і налаштування параметрів захоплення — яскравості, контрастності, колірної гами, ступеня стиснення (компресії), кодеки, які будуть використані, а також формат файлу для збереження відео.

  Реалізована можливість створення скріншотів під час запису відео.

  программа для записи видео с веб камеры

  Цікавою особливістю програми є можливість поставити захоплення на паузу, щоб пропустити небажаний фрагмент. Вийшло відео можна редагувати, додаючи текст або логотип, обрізати і повертати, а також масштабувати.

  Рекламний блок