Де завантажити Windows 8 Оригінальний образ?

Рекламний блок

Власники персональних комп'ютерів часто задаються питанням, де ж дістати Windows 8 оригінальний образ. Знайти сайти, де користувачу пропонують завантажити образ операційної системи дуже просто, але чи можна довіряти таким ресурсів?

Деякі версії Windows з невідомих сайтів працюють дуже «криво», якщо ще взагалі працюють. Восьма версія в такому комплекті часто має досить бідним функціоналом, стандартний зовнішній вигляд змінюється на сумнівні за якістю теми.

Завантаження офіційних образів нових версій ОС Windows приносить користувачам безліч проблем. На щастя, є кілька варіантів вирішення такого завдання, які дозволять отримати дистрибутивом просто і без зайвих труднощів.

Зміст:


 • Завантаження через Media Creation Tool
 • Завантаження дистрибутива при наявності ключа
 • Завантаження ознайомлювальної версії Enterprise
 • Завантаження через Torrent

 • Тому необхідно спочатку ознайомитися зі способами завантаження дистрибутива і вибрати кращих з них.

  Интерфейс Windows 8

  Завантаження через Media Creation Tool


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Досить простим і комфортним способом завантаження дистрибутиву є використання програми Media Creation Tool. Вона розроблена корпорацією Microsoft з метою створення завантажувальних носіїв операційних систем.

  Інтерфейс утиліти досить проста і працювати з нею можуть навіть недосвідчені користувачі.

  Спочатку потрібно запустити програму, вибрати найбільш зручний мова ОС (російська присутній), випуск системи та її розрядність - 32 (x86) або 64 (x64).

  Выбор особенностей ОС

  Далі потрібно вибрати один з двох запропонованих програмою варіантів. Перший дозволяє відразу зробити інсталяційний накопичувач USB, а другий дозволить завантажити дистрибутив ISO для подальшого запису на компакт-диск або інший носій.

  Вибираючи другий варіант, доведеться також вказати місце, куди програмі слід помістити файли і просто почекати, поки ISO образ Windows 8 скачується.

  Скачивание ISO-образа  Рада! Якщо на комп'ютері немає такої програми для створення інсталяційних файлів, то це не проблема. Media Creation Tool абсолютно безкоштовно скачується на сайті Microsoft.
  повернутися до меню ^

  Завантаження дистрибутива при наявності ключа


  Якщо користувач купував офіційну операційну систему в інтернеті, то і диска для установки у нього немає. Це приносить певні труднощі на процесі переустановки ОС.

  Щоб уникнути такої неприємної ситуації, краще відразу завантажити оригінальний образ Windows 8 і записати його на USB-носій або диск.

  Для створення інсталяційного образу знадобитися тільки офіційний ключ продукту. Якщо такого немає, то придбати його можна на сайті компанії Microsoft.

  Всі подальші дії виконуються в кілька етапів:

 • Потрібно відкрити певну сторінку сайту Microsoft і завантажити інсталяційний образ за допомогою натискання на кнопку «Встановити Windows 8»;
 • Установить Windows 8

 • Далі потрібно ввести ліцензійний ключ, після якого почнеться завантаження та встановлення необхідних програм та файлів.
 • Ввод ключа

 • Далі користувачеві постає вибір з трьох варіантів: встановити ОС, створити інсталяційний носій або встановити пізніше. У цьому випадку вибирається варіант створення носія (він посередині);
 • Создаем носитель для установки

 • На наступному кроці потрібно вибрати, в якому форматі потрібно завантажити образ ОС. Тут вибирається варіант ISO і натискається кнопка «Зберегти»;
 • Выбирается вариант ISO

 • Завершальним дією буде запис дистрибутива на певний носій.
 • повернутися до меню ^

  Завантаження ознайомлювальної версії Enterprise

  Також додатково можна скачати офіційну пробну версію Windows 8. Під час її установки не потрібний ліцензійний ключ, але працювати така ОС буде тільки 3 місяці. Пробну версію встановлюють для віртуальних машин і усіляких експериментів.

  Корпоративная версия

  Для скачування потрібно бути зареєстрованим в системі Microsoft і увійти у свій акаунт. На сайті немає образу ISO з операційною системою російською мовою, але таку проблему вирішити досить просто.

  В панелі керування через розділ Language встановлюється пакет необхідного мови.

  За допомогою таких простих і нехитрих способів можна легко дістати образ ОС Windows 8. Звичайно, можна без зайвих заморочок завантажити дистрибутив на одному з сотень невідомих сайтів, але установка і робота з такою системою принесе багато складнощів.

  повернутися до меню ^

  Завантаження через Torrent

  У такого варіанту скачування є багато переваг, адже завантаження через торрент-клієнт досить швидка і зручна.

  Також на відміну від файлів на невідомих сайтах, трекери дають можливість ознайомитися з рейтингом і відгуками, а це значно зменшує ризик завантаження непрацюючої ОС.

  Щоб скористатися таким методом, на комп'ютері повинен бути заздалегідь встановлений торрент-клієнт (відмінно підійде всім відомий Utorrent).

  Працювати з такою програмою дуже просто, з її допомогою, відкривається торрент-файл, далі користувач залишає галочки біля тих програм, які потрібно завантажити і натискає кнопку «Ок».

  Скачивание через Utorrent

  При установці операційної системи часто виникають проблеми з вимогою ключа. Вирішити таку проблему досить просто. Потрібно в полі ввести інсталяційний ключ, який збігається з версією Windows.

  Рекламний блок