Як відправити маячок з Мегафона?

Рекламний блок

Сьогодні ми трохи відвернемося від комп'ютерної тематики і торкнемося мобільні телефони. Вірніше, навіть не стільки самі телефони, а послуги, які надають нам оператори стільникового зв'язку. В останні роки всіляких послуг стало так багато, що в них легко заплутатися навіть досвідченій людині, не кажучи вже про новачків. Ми плануємо розпочати цілу серію статей, в яких будемо розбиратися, як діє та чи інша опція і як її підключити (або вимкнути).

Наша розмова сьогодні піде про так званий «Маячке». Маяк - це, якщо говорити звичайною мовою, прохання передзвонити вам іншому абоненту, коли на вашому балансі не залишилося грошей. До речі, в Мегафоні ця послуга офіційно називається «Подзвони мені», а «Маячок» в даній мережі - послуга для дитячих тарифів, яка дозволяє дізнатися про місцезнаходження дитини в даний момент.

Інструкція

Як же скористатися даними маячком? Дуже просто. Він не вимагає підключення і за замовчуванням доступний для будь-якого абонента. Наберіть на своєму мобільному телефоні команду *144*номер абонента, якому ви вирішили адресувати прохання#, після чого натисніть клавішу дзвінка. Номер можна набирати як з вісімкою (8926ххххххх), так і з сімкою ( 7926ххххххх) - повинно вийде приблизно наступне: *144* 7926ххххххх#.

Абонент, якому адресується ваше прохання, отримає на свій телефон СМС-повідомлення, в якому буде сказано буквально наступне: «Абонент 7926ххххххх просить вас йому передзвонити».

Особливу увагу компанія Мегафон приділила того, що ви завжди будете в курсі того, доставлена була ваша прохання потрібного абонента, оскільки на ваш телефон прийде SMS, в якому ви побачите такий текст: «Абоненту 7926ххххххх відправлена прохання про вчинення вам дзвінка». Відповідно, якщо людина вам не передзвонює, значить, він або зайнятий, або просто проігнорував прохання. Користуватися цією послугою ви можете не більше 10 разів на добу.

Крім того, існує інший варіант рішення проблеми з грошовими коштами на особовому рахунку. Ви можете скористатися послугою «Заплати за мене», яка доступна для будь-якого абонента компанії Мегафон.

Ви повинні набрати *143*номер абонента, якому ви вирішили адресувати прохання# у форматі 7926ххххххх і натиснути на клавішу виклику. Приймаюча сторона отримає повідомлення про вашу проблему. А от скільки грошей вона покладе на ваш рахунок і покладе взагалі, нам невідомо. Скористатися «Заплати за мене» можна ті ж самі 10 разів, що і в попередньому випадку.

УВАГА! Компанія Мегафон повідомляє, що б ви уважно вивчали номери абонентів, що посилають вам повідомлення, оскільки дуже легко нарватися на шахраїв!

Рекламний блок