Як вибрати оперативну пам'ять

Рекламний блок

Как выбрать оперативную памятьПри виборі оперативної пам'яті всі орієнтуються, зазвичай, на її обсяг і це загалом правильно. Чим більше об'єм оперативної пам'яті, тим краще, тим швидше у вас будуть працювати процеси і тим краще будуть йти комп'ютерні ігри.

Об'єм оперативної пам'яті не безмежний вимірюється в ГБ. Максимум, що ви можете поставити на ваш системний блок е 4 ГБ, а оптимальним рішенням буде оперативна пам'ять 3 ГБ. Справа в тому, що практично у всіх користувачів встановлені 32-бітні операційні системи, які не будуть підтримувати ту оперативну пам'ять, яку ви додали понад 4 ГБ, так що гроші будуть викинуті даремно. Не завадить також почитати в паспорті на материнську плату, який конкретно обсяг оперативної пам'яті вона підтримує.

Тип оперативної пам'яті – це основний параметр, за яким її потрібно вибирати. Якщо купите не той тип, то він просто не влізе в роз'єм, не кажучи вже про коректну роботу. Оперативна пам'ять на даний момент поширюється трьох типів: DDR, DDR2, DDR3. Який конкретно тип підтримує саме ваша материнська плата можна також подивитися в її паспорті. Якщо такого немає, то доведеться розкривати системник (а розкривати його все одно доведеться) і вивчати вже безпосередньо на материнській платі, який тип вона підтримує. Якщо у вас в системному блоці вже стоїть ода лінійка (плата) оперативної пам'яті, то можете витягти і взяти її з собою в магазин і показати продавцю, щоб продав вам точно таку ж.

Так само необхідно подивитися, а чи є взагалі вільні слоти під оперативну, тому що можна піти купити, а вставляти її буде нікуди. Для цього відкрийте кришку системного блоку і погляньте на кількість вільних роз'ємів. у різних материнських плат воно відрізняється.

Частота оперативної пам'яті також повинна бути однакова у всіх платівок, бажано. Якщо вона буде різна, то нічого страшного, звичайно, не буде, просто система буде працювати на меншій частоті.

Додавання оперативної пам'яті повинно бути розумним і обґрунтованим. Я маю на увазі, що ставити 3 ГБ оперативної пам'яті, системний блок із застарілим процесором і материнської платою не має сенсу, модернізація повинна бути пропорційною.

Для того, щоб правильно вибрати оперативну пам'ять, рекомендується також прочитати про характеристики оперативної пам'яті , а також як додати оперативну пам'ять в комп'ютер

Ось ми і дізналися про те, як вибрати оперативну пам'ять.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок