Як змінити букву диска в Windows 7

Рекламний блок

Операційна система Windows 7 сама розподіляє, якого розділу жорсткого диска яку букву привласнити. Літери латинського алфавіту присвоюються не тільки розділами стаціонарного вінчестера, але і переносних жорстких дисків та флешок. Природно всі ці букви можна замінити на ті, які подобаються вам, якщо вам з якихось причин не подобаються ті, які нав'язує вам операційна система.

Також заміна букви жорсткого диска може виявитися корисною в тому випадку, коли комп'ютер не бачить флешку або знімний жорсткий диск.

В якому випадку не слід змінювати букву диска? Не потрібно цього робити, якщо на розділі встановлені програми або гри (хоча гра – це та ж комп'ютерна програма, яка призначена для розваг), адже якщо ви замініть букву, то зміниться і шлях до програми, а це може спричинити за собою деякі неполадки.

Тепер давайте перейдемо від теорії до практики. Для того щоб змінити букву диска натискаємо кнопку «Пуск», шукаємо «Комп'ютер», клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Управління».

как поменять букву диска

У вікні, що відкрилося, переходимо в розділ «Керування дисками».

Вибираємо потрібний нам розділ жорсткого диска, клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Змінити букву диска або шлях до диска...»

В наступному вікні тиснемо на кнопочку «Змінити»

І далі вибираємо букву, яка нам потрібна з випадаючого списку:

На цьому все, ми з легкістю змогли змінити букву диска.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок