Який найкращий аудіо і відео плеєр

Рекламний блок

У цій статті я не буду розписувати установки або налаштування будь-яких програм. Я просто хочу дати один невеликий рада по відтворенню ваших аудіо та відео файлів. Якщо Ви звичайний користувач ПК і сильно не захоплюєтеся експериментами над аудіо і відео, а просто хочете, щоб Ваші фільми і музика без проблем відтворювалися і якісно звучали, тоді я хочу порадити вам KMPlayer.

KMPlayer – це кращий відео та аудіо програвач з подібних безкоштовних, які представлені на даний момент. Користуюся цим програвачем вже близько двох років. За цей час ще не було ні одного відео файлу, який я не зміг би відкрити за допомогою цього плеєра. Найголовніше те, що якщо Ви встановили KMPlayer, то ніякі кодеки вам більше не знадобляться. KMPlayer має вже вбудований набір усіх необхідних кодеків. Мене також радує якісне відтворення звуку в переглянутих мною фільмах.

KMPlayer має простий, але в той же час дуже стильний дизайн. Відеоформат плеєра:

KMPlayer

Аудіо плеєра:

KMPlayer аудиоформат

Так що, якщо ви не хотіла морочитися і засмічувати систему різного роду кодеками можете сміливо встановлювати KMPlayer. Він дуже простий в установці і налаштуванні і так само є російська мова, що не маловажно для багатьох користувачів. Даний плеєр може відтворювати відео у різних форматах: DVD, VCD, AVI, MKV, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia і QuickTime. Так що можете перейти по ссилочку завантажити KMPlayer і встановити собі цю чудову програмку.Рекламний блок