Як дізнатися свій номер «Білайн»?

Рекламний блок

kak-uznat-svoy-nomer-bilayn

Давно помітив, що пам'ять стала не дуже який. Іноді буває так, що забуваєш про те, про що говорив буквально хвилину назад і згадати вже не можеш. На щастя, особисто у мене такої проблеми з номером свого мобільного немає, проте люди часто не пам'ятають заповітні 10 цифр. Але трапляється це ще й тому, що багато міняють сім-карти як рукавички. Як вже тут все запам'ятаєш?

Сьогодні я розповім вам про те, як дізнатися свій номер оператора стільникового зв'язку Білайн. З допомогою цієї простої інструкції ви можете взагалі його не запам'ятовувати.

  • Отже, найпростіший спосіб - за допомогою USSD-команди. Наберіть на своєму мобільному телефоні *100*10# і натисніть клавішу виклику. Після цього приблизно через одну-дві хвилину вам прийде СМС-собщение, в якому ви побачите номер свого стільникового. Якщо цей спосіб не спрацював і не приходить SMS, спробуйте набрати команду *100*9#. У цьому випадку СМС-повідомлення буде мати дещо інший зміст (в ньому міститься інформація для входу в систему «Мій Білайн), проте в одній з рядків буде записаний номер вашого мобільного.
  • Є ще один шлях вирішення цього питання. У будь-якому телефоні, де встановлена sim-картка компанії Білайн, активується сервіс-меню. Як правило, розташовується воно в розділі налаштувань, іноді прямо в основному меню (це залежить від моделі телефону). Зайшовши в меню, необхідно вибрати підрозділ «Мій Білайн» - «Мої дані» - «Мій номер». Після вибору цього пункту через кілька хвилин на телефон прийде повідомлення із зазначенням номера у 10-значний форматі.
  • Якщо попередні два способи не спрацювали, що малоймовірно, ви можете спробувати банально зателефонувати на будь стільниковий, що знаходиться поруч з вами. Це може бути телефон родича або друга. Якщо ви знаходитесь на вулиці, зупиніть будь-якого перехожого і поясніть йому ситуацію. Можливо, він увійде у ваше становище і дозволить йому зателефонувати.
  • Ну а після того, як вам все-таки вдасться з'ясувати заповітні 10 цифр, обов'язково додайте їх в пам'ять телефону, що б не втрачати з виду. Або, що ще краще, запишіть їх у щоденнику. Вже звідти цифри точно нікуди не пропадуть.
  • Рекламний блок