Як видалити (скинути пароль користувача Windows

Рекламний блок

У даній статті я розповім, як видалити пароль користувача Windows, який запитується при початку завантаження операційної системи:

Сбросить пароль на Windows

Це може стане в нагоді в тих випадках, коли ви забули сам пароль, або над вами хтось пожартував і встановив даний пароль, коли ви були відсутні (досить поширена проблема).

Прошу не плутати даний пароль пароль BIOS, який встановлюється через BIOS і видалити його можна, обнуливши налаштування BIOS (класна тавтологія виходить, але нічого не поробиш, по-іншому не поясниш). Якщо у вас проблеми саме з таким паролем, то раджу прочитати статтю Як скинути налаштування BIOS. Але коротко скажу, що для того, щоб скинути BIOS пароль необхідно на добу витягнути батарейку з материнської плати.

Багато хто думають, що якщо витягнути батарейку, то цим можна скинути всі паролі на комп'ютері, ні, такого не буває.

Ну а тепер повернемося до пароля користувача Windows. Для того щоб його видалити, необхідно перезавантажити комп'ютер і зайти в безпечний режим. Як це зробити можна прочитати в статті Як зайти в безпечний режим Windows XP. В безпечний режим необхідно зайти під Адміністратором.

Коли комп'ютер повністю завантажився в безпечному режимі, заходимо Пуск – Панель управління – Облікові записи користувачів. Тут необхідно обрати обліковий запис, з якого потрібно видалити пароль.

В наступному вікні необхідно натиснути «Видалення пароля» і слідувати простим інструкціям.

Після цих дій необхідно перезавантажити комп'ютер і зайти нормально, як завжди. Пароль Windows у вас не запросить. Таким чином, всі ці дії займуть у вас від сили 5 хвилин.

Я знаю одного чоловіка, який не знав цієї фішки і перевстановлював операційну систему на 3 машинах, щоб пароль пішов разом з Windows. Уявіть ці тимчасові і трудовитрати, а можна було обійтися 15-ю хвилинами.

Тепер невелике доповнення до статті. Не у всіх випадках даний спосіб допомагає, особливо якщо пароль у вас стоїть на облікового запису адміністратора. Щоб скинути пароль вам, швидше за все знадобиться інсталяційний диск тієї системи, яка у Вас встановлена. Про те, як скинути пароль адміністратора Windows 7 можна прочитати перейшовши за посиланням.



Рекламний блок