Редактор музичних файлів Mp3directcut

Рекламний блок

Редактор музичних файлів Mp3directcut відрізняється вражаючою функціональністю при відносно невеликих розмірах. Його головною перевагою є можливість редагування музичних файлів без попереднього декодування. По-перше, це дозволяє значно прискорити опрацювання будь-якого файлу. По-друге, усувається будь-який негативний вплив на якість звучання редагованого файлу, в той час як при декодуванні якість часто серйозно погіршується.

Програма може працювати з будь-якими аудіофайлами mp3. Оброблюваний файл представляється в програмі у вигляді графіка, щоб користувач мав можливість редагувати саме ті частини файлу, які йому потрібні. У Mp3directcut можна змінювати гучність звучання оброблюваних файлів, що також є незаперечною перевагою програми.


Завантажити, встановити і використовувати програму можна на одній з операційних систем Windows.

Як користуватися Mp3directcut?


Користуватися програмою Mp3directcut досить просто, оскільки вона володіє інтуїтивно зрозумілим набором функцій. Поетапно процес використання виглядає так:

  • Запустивши програму, клікнути "Файл", потім знайти на власному комп'ютері той mp3-файл, який потрібно відредагувати.
  • Відкритий файл повинен відразу з'явитися у зоні редагування на візуальному графіку.
  • В треку слід виділити початок оброблюваного відрізка кліком лівою кнопкою мишки по вибраному місцю на графіку. Для пошуку закінчення редагування відрізка можна включити кнопку програвання в розділі "Аудіо", яка включить оброблюваний трек.
  • Зупинка програвання в необхідному місці буде відзначена на графіку. Слід здійснити клік правою кнопкою миші по ньому, щоб остаточно закріпити опрацьований відрізок. Потім можна повторно його прослухати і при необхідності зменшити або збільшити.
  • Остаточно вибраний відрізок виділиться на графіку світло-блакитним кольором. Якщо його необхідно вирізати, то слід скористатися командою "Зберегти виділення", розташованої в меню "Файл".
  • Потім необхідно вибрати потрібну директорію і зберегти в неї виділений відрізок. Інші операції з програмою здійснюються за ідентичним принципам.
  • Рекламний блок