оновлення Google Chrome до останньої версії?

Рекламний блок

kak-obnovit-brauzer-google-chrome

Гугл Хром міг з'явитися значно раніше, ніж в 2008 році. Як випливає з офіційних даних, виконавчий директор «Гугла» Ерік Шмідт мав можливість запустити інтернет-браузер, який ще на початку 2000 років попереднього століття, однак не хотів вплутуватися в «війни браузерів». Тим не менш, засновники компанії Сергій Брін і Ларрі пейдж вмовили його піти на поступки, в результаті чого на світ з'явився найшвидший браузер на планеті.

Однією з головних особливостей даної програми є те, що вона оновлюється автоматично у фоновому режимі, непомітний для користувача. Причому оновлення просто так скасувати неможливо - це можна зробити хіба що через розділ «Служби» в операційній системі. На такий крок розробники пішли не просто так, адже «Хром» вважається одним з найбезпечніших браузерів, а для вирішення питань, пов'язаних у тому числі з «латанням дірок», тому він повинен постійно оновлюватися, про що в реальному житті користувач може забути.

Тим не менш, ви в будь-який момент можете самостійно спробувати оновити програму. Для цього відкрийте браузер, знайдіть у правому верхньому куті кнопку у вигляді трьох смужок («Налаштування»), натисніть і виберіть пункт «Довідка/О браузері».

В цей самий момент програма почне перевіряти оновлення, і якщо такі є, вони будуть відразу ж встановлені. Для того, щоб зміни набрали сили, необхідно перезавантажити Chrome.

Перевірка оновлення виглядає таким чином:

А тут ви можете побачити, що остання версія програми вже встановлена:

Наостанок хотілося б сказати про те, що б ви ніколи і ні при яких умовах не відключали автоматичне оновлення даного браузера. Це пов'язано не стільки з тим, що можна пропустити нові «заплатки», стільки з тим, що оновлення зачіпає Flash Player, який вбудований в браузер і працює незалежно від того, чи встановлений він на комп'ютері чи ні. А з застарілим флеш-плеєром деякі сайти відмовляються працювати зовсім. До речі, відключити оновлення Google Chrome сьогодні не так-то просто - якщо раніше це можна було зробити прямо з вікна браузера, то сьогодні необхідно редагувати реєстр.

Рекламний блок