Як відновити або скинути пароль адміністратора Joomla

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці CMS

ЗамокЗдрастуйте, шановні читачі сайту MyFirstComp.ru. Особливий привіт тим, хто розробляє сайти на Joomla! Тому що ця стаття саме для них. Не знаю як Ви, але моя пам'ять мене часто підводить. Створюючи і адмініструючи сайти, буває складно запам'ятати паролі доступу до них, особливо коли сайтів більше одного. І ось, в один прекрасний день, вирішивши щось підправити на сайті, яких давно не займався, ти розумієш, що забув пароль від адмінки. А через 20 хвилин старанних спроб його згадати, приходить усвідомлення того, що пароль ти ніколи не згадаєш і потрібно його відновлювати.


Співчуваю Вашій біді, але у мене самого таке 100 разів було. Поспішаю Вас обрадувати, що вирішується дана проблема дуже легко. Є кілька способів відновлення забутого пароля, але я розповім про самому простому, на мій погляд, і дієвий спосіб - відновлення пароля за допомогою SQL-запиту.

Перше, що потрібно зробити - підключитися до бази даних сайту через phpMyAdmin. Якщо Ви до того ж забули пароль бази даних, подивитися його можна у файлі configuration.php, який знаходиться в кореневому каталозі сайту. Після того, як зайшли в PMA, переходимо на вкладку SQL і виконуємо наступний запит.


1 2 3 UPDATE `jos_users` SET password='21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3' WHERE id = 62;

Тепер пароль адміністратора, а точніше, суперадміністратора буде admin. Не забудьте після входу в адмінку змінити пароль на більш безпечний.

Можна виконати інший запит, який відразу змінить пароль на необхідний.


1 2 3 UPDATE `jos_users` SET password= MD5( 'new_password' ) WHERE id = 62;

Не забудьте змінити new_password на свій пароль.

Рекламний блок