Як зручніше дивитися серіали

Рекламний блок

В сучасному світі для того, щоб подивитися цікавий серіал, не потрібно бути біля телевізора в певний час. Досить мати комп'ютер і вихід в інтернет. Кожен вибирає свій варіант перегляду улюбленого серіалу:

 • Завантаження серіалу з торрент-трекера.
 • Перегляд у онлайн-режимі на сайтах, присвячених серіалів.
 • Скачування або перегляду на сайтах, що займаються озвученням і перекладом.
 • Перегляд безпосередньо на сайті, що випускає серіал. • Розглянемо докладніше кожен з варіантів, всі плюси і мінуси, а також постараємося вибрати найбільш зручний для звичайного користувача, спосіб перегляду. Розглянемо докладніше кожен з варіантів, всі плюси і мінуси, а також постараємося вибрати найбільш зручний для звичайного користувача, спосіб перегляду.


  Зміст статті

 • 1 Скачування серіалу з торрент-трекера
 • 2 Перегляд у онлайн-режимі на сайтах, присвячених серіалам
 • 3 Скачування або перегляду на сайтах, що займаються озвученням і переказом
 • 4 Перегляд безпосередньо на сайті, що випускає серіал

 • Завантаження серіалу з торрент-трекера

  Цей метод найкраще підходить для тих, хто має можливість дивитися серіали в HQ якості. В основному на трекерах викладають «великовагові» роздачі, які корисні власникам хорошою відео та аудіо техніки. Це не означає, що на торрентах не можна знайти хорошу якість і невеликий розмір скачуваного серіалу. Але наскільки доцільно завантажувати серії, чекати, коли сайти онлайн-перегляду також можуть дати таку ж картинку?

  Перегляд у онлайн-режимі на сайтах, присвячених серіалам

  Варіант дуже зручний і потребує лише підключення користувача до мережі. Де б ви не перебували, ви завжди зможете подивитися чергову серію в онлайні. Навіть якщо немає ноутбука, завжди можна подивитися серіал через смартфон. Онлайн-перегляд дуже зручний при низькій швидкості інтернету, так як можна вибрати якість трохи гірша, і серія буде подгружаться швидше. На сайті www.serializm.com ця можливість реалізована, хороший ресурс для онлайн-перегляду.

  Скачування або перегляду на сайтах, що займаються озвученням і переказом

  На сайтах озвучування також можна завантажувати улюблений серіал. Але тут існує значний мінус. Конкретна команда перекладачів не перекладає все, що є на планеті, серіали. Тобто, якщо ви дивитеся два або три серіалу, а озвучує їх три різні студії, то не дуже зручно кожен раз заходити на три різних ресурсу. У порівнянні з онлайн-переглядом, наприклад. Там завжди зібрані майже всі популярні серіали, а також є можливість знайти ексклюзив.

  Перегляд безпосередньо на сайті, що випускає серіал


  Тут також, як і з попереднім способом. Один канал випускає один ваш улюблений серіал, а другий і третій – решту. До того ж на сайтах каналів, що випускають серіали, дуже часто потрібно платити за перегляд. Також значним мінусом буде те, що там серії додаються без перекладу.


  Таким чином, для найбільш комфортного і не витратного по часу, краще всього підходить перегляд на сайтах з онлайн-переглядом. Не потрібно чекати, поки серія скачується, не потрібно платити за перегляд, можна вибрати бажану якість зображення.

  Рекламний блок