Як з'єднати два комп'ютери між собою

Рекламний блок

Нещодавно я вже писав статтю подібного жанру. Тому відразу хочу сказати тим, хто хоче з'єднати два комп'ютери через кабель, можете відразу починати читати про те, як підключити ноутбук до комп'ютера, там детально все описано.
Хто хоче з'єднати два комп'ютери між собою через роутер читають далі, тому що саме цьому присвячена ця стаття. Для початку можна почитати, як підключити інтернет через роутер.

І так, приступимо. У нашому розпорядженні є два комп'ютера або ноутбука, не важливо, і роутер, підключений до Інтернету. Нам необхідно, щоб ці два комп'ютера обмінювалися між собою інформацією через локальну мережу. Хочу відразу сказати, що не важливо, яким чином ці два комп'ютери будуть підключатися до роутера: через кабель або Wi-fi. Головне виконати наступні налаштування. Все, що описано нижче, виконується на двох комп'ютерах:

1. Робимо нашим комп'ютерів різні імена і відносимо їх до однієї робочої групи. Для цього тиснемо кнопку «Пуск» і натискаємо правою кнопкою миші по пункту «Комп'ютер» і вибираємо «Властивості»

Как соединить два компьютера между собой

Далі в лівій стороні вікна вибираємо «Додаткові параметри системи»:

У вкладці «Ім'я комп'ютера» натискаємо на кнопку «Змінити»

В наступному віконці міняємо ім'я комп'ютера і при необхідності робочої групи (Робоча група у двох комп'ютерів повинна бути однакова, а імена різні).

2. Натискаємо правою кнопкою миші по значку стану мережі і вибираємо «Центр управління мережами і загальним доступом»

Натискаємо зліва «Змінити додаткові параметри спільного доступу»:

Включаємо загальний доступ і пошук, як показано на скріншоті:

А також відключаємо спільний доступ, захищений паролем. Якщо цього не зробити, то до такої мережі зможуть підключатися тільки комп'ютери з ОС Windows, на якій стоїть пароль (як поставити пароль на Windows)

3. Знову заходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом» і натискаємо на правій стороні по пункту «Зміна параметрів адаптера»:

Обираємо наше підключення до роутера. Це може бути або підключення по локальній мережі через кабель або бездротове мережеве з'єднання. Клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Властивості».

Знаходимо пункт «Протокол Інтернету версії 4», виділяємо його і натискаємо на кнопку «Властивості».

Ставимо перемикач в положення «Отримати IP-адресу автоматично». Тиснемо «ОК».

Вся інформація на одному комп'ютері, не може бути доступна на іншому. Необхідно відкрити загальний доступ до певних папок на обох комп'ютерах, щоб ви змогли обмінюватися інформацією за допомогою цих папок. Для цього натискаємо правою кнопкою миші на вибраній папці, вибираємо пункт «Загальний доступ – Конкретні користувачі».

Додаємо всіх користувачів:

Ставимо їм рівень дозволів – «Читання і запис», щоб можна було сміливо обмінюватися інформацією без всяких обмежень. І натискаємо на кнопку «Загальний доступ»:

5. Тепер залишилося перевірити, чи наша мережа. Для цього заходимо в провідник «Мій комп'ютер» і шукаємо там пункт «Мережа»:

Клікаємо по потрібному нам з двох комп'ютерів і бачимо, що всі наші спільні файли доступні для перегляду і редагування:

Нам вдалося з'єднати два комп'ютери між собою.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок