Як закрити (заборонити) доступ до сайту

Рекламний блок

Іноді виникає необхідність закриття доступу до певного сайту або групі сайтів. Щоб довго не пояснювати можу навести приклад. Припустимо, ваша дитина є шанувальником соціальних мереж і частенько відвідує сайти типу ВКонтакте або Однокласники, а у нього є важливіші заняття, наприклад підготовка домашнього завдання або завтрашня контрольна робота і т. д. Що в цьому випадку потрібно зробити? – Залишити доступ до Інтернету, але заборонити до перегляду певні сайти.

Таке, природно, можна зробити, але тільки потрібно враховувати, що якщо людина, від якої ви зібралися закривати цей доступ, добре розбирається в комп'ютерних технологіях, то робити це безглуздо.

Одного разу я вже піднімав цю тему в статті про «Батьківський контроль». Це один із способів блокування сайтів, кому цікаво, можете почитати.

У цій же статті я хочу показати, як зробити те ж саме, тільки нічого не встановлювати і особливо не налаштовувати. Достатньо буде лише за допомогою блокнота підкоригувати певний файл.

І так почнемо блокувати сайт або сайти. Припустимо, необхідно закрити доступ до сайту ВКонтакте. Для цього необхідно переконатися, що у вас є права адміністратора.

Знаходимо файл hosts за наступним шляхом: C:WindowsSystem32driversetc.

Как запретить доступ к сайту

Відкриваємо його за допомогою блокнота:

Пишемо у файлі наступне:

127.0.0.1 vk.com

Якщо потрібно заблокувати кілька сайтів, то в стовпчик необхідно перерахувати всі адреси:

127.0.0.1 адрес_сайта
127.0.0.1 адрес_следующего_сайта
127.0.0.1 адрес_еще_одного_сайта

Закрыть доступ к сайту

Зберігаємо файл: «Файл - Сохранить».

Перезапускаємо браузер і пробуємо зайти на сайт ВКонтакте:

Як бачимо, у мене не вийшло зайти на сайт.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок