режим комп'ютера в Windows XP

Рекламний блок

При натисканні на кнопку «Пуск – Вимикання» перед нами висвічується віконце складається всього з трьох кнопок, два з яких нам дуже добре знайомі – це «Перезавантаження» і «Вимикання». Однак там є ще і третя кнопка, яка використовується дуже рідко і деякі навіть не знають, для чого вона потрібна. Це кнопка «режим». Про нього і піде мова в цій коротенькій статті.

Якщо натиснути на кнопку «режим» комп'ютер не вимкнеться, а просто згасне монітор.

Ждущий режим компьютера

Під час режиму очікування комп'ютер відпочиває разом з Вами, при цьому споживаючи менше електрики. Тому, якщо ви зібралися відпочити деякий час, а потім продовжити роботу на комп'ютері, щоб не вимикати його туди-сюди, можна перевести комп'ютер в режим очікування. Тільки не забудьте при цьому зберегти всі документи, так як в цьому режимі функції збереження даних немає.

Як вийти з режиму очікування. Для цього досить просто поворушити мишкою або натиснути на будь-яку клавішу на клавіатурі. Я зазвичай використовую пробіл. Іноді замість режиму режиму використовується «Сплячий режим комп'ютер», прочитати про який ви можете, якщо клікніть по відповідному посиланню.

На цьому я закінчую цю коротку статтю, яку можна назвати просто порадою. Використовуйте кнопку «режим» не бійтеся. Тим самим ви заощадите електроенергію і ресурси вашого комп'ютера.Рекламний блок