Adblock Plus не блокує рекламу

Рекламний блок

Напевно, кожен з вас знає плагін для браузерів Adblock Plus. Це розширення, яке дозволяє блокувати рекламу, показують на тому чи іншому сайті. Вам необхідно просто завантажити плагін і включити його. На цьому все, більше ніяких зайвих рух робити не потрібно.

Останнім часом користувачі почали скаржитися на те, що розширення пропускає рекламу, причому це проблема з'явилася не один місяць тому. І дійсно, творці підтверджують факт, що з певного моменту Adblock перестав блокувати рекламу, яка, на думку розробників, є «ненав'язливої» і «нормальної». Що означають ці слова? Мова йде про банерах, які показують текст, а не графіком одним скриптом. Існує навіть ліцензійна угода, в якому ви можете побачити весь список заблокованих рекламодавців. Знаходиться він за цим посиланням https://easylist-downloads.adblockplus.org/exceptionrules.txt.

У цей список включена реклама таких гігантів, як Яндекс і Гугл (можливо, ВКонтакте теж, хоча ця інформація точно не підтверджена). Деякі ЗМІ стверджують, що компанії платять величезні гроші, що б розширення за замовчуванням пропускало їх рекламу, проте офіційні особи ці дані не підтверджують. Крім того, користувач може в будь-який момент заблокувати недоречні для нього блоки - для цього потрібно кілька кліків мишкою.

Крім того, потрібно розуміти, що Adblock Plus створювався не стільки для того, що б повністю блокувати рекламну інформацію, а для того, що б користувач сам міг вибирати, що йому бачити. До речі, в налаштуваннях програми можна зняти галочку з пункту «Дозволити деяку ненав'язливу рекламу».

Між тим, все більше користувачів розуміють, що веб-сайти не можуть існувати без реклами, тому нічого проти цього не мають. Таких, згідно з дослідженнями, близько 80 відсотків. Інші ж 20% не хочуть бачити ніякої реклами в принципі.

Аудиторія AdBlock Plus перевищує 15 мільйонів користувачів, а всього плагін був викачаний більше 160 мільйонів разів.

Рекламний блок