Як відключити автоматичне оновлення Windows 8

Рекламний блок

Установка автоматичних оновлень для операційної системи Windows дозволяє підвищити безпеку і надійність системи. При цьому усуваються деякі проблеми, які виникають при роботі програм і компонентів, і підвищується ефективність роботи комп'ютера.

Враховуючи, що не всім користувачам потрібна ця функція, у статті ми розглянемо, як можна відключити автоматичну установку оновлень Windows 8. Зауважу також, що процес відключення оновлень Windows 7 мало чим відрізняється.

Ще на сайті є стаття як відключити оновлення для Windows 10. А для тих користувачів, хто використовує перевірену Windows XP, яка підійде стаття: відключення автоматичних оновлень Windows XP.

Отже, повернемося до нашого питання. Натискаємо клавіші Win W і пишемо в рядку пошуку «автоматичного». В результатах пошуку з лівої сторони з'явиться «Увімкнення або вимкнення автоматичного оновлення, клацніть по ньому мишкою.

Как отключить автоматическое обновление Windows 8

Відкриється вікно «Настройка параметрів». В ньому в розділі «оновлення» з випадаючого списку вибираємо пункт «Не перевіряти наявність оновлень (не рекомендується)». Приберіть також галочки з усіх полів нижче. Натисніть «ОК».

Відкрити Центр оновлень можна й іншим способом. Для цього натисніть Win X та виберіть з меню швидкого доступу «Панель управління».

У наступному вікні перейдіть до «Центр оновлення Windows».

Далі в меню зліва натисніть на кнопочку «Настройка параметрів».

Тепер вибираємо зі списку «Не перевіряти наявність оновлень», прибираємо з полів нижче всі галочки і натискаємо «ОК».

Наступне, що потрібно зробити – це відключити службу, що відповідає за оновлення. Натисніть Win X і виберіть зі списку «Панель управління».

Тут нас буде цікавити пункт «Адміністрування», клікніть по ньому мишкою.

Далі зі списку клікаєм по пункту «Служби».

У переліку послуг знайдіть «Центр оновлення Windows» і відкрийте її подвійним натиском мишки.

В полі «Тип запуску» виберіть зі списку «Відключена», потім натисніть на кнопку «Зупинити». Натискаємо «Застосувати» і «ОК».

Як бачите, щоб відключити автоматичне оновлення Windows 8, буде потрібно всі п'ять-десять хвилин Вашого часу, і більше до цього питання повертатися не доведеться.

Якщо у Вас на комп'ютері встановлена операційна система Windows 8, і внизу з'явився пропозиції оновитися до 8.1, прочитайте також статтю: як вимкнути оновлення Windows 8 до Windows 8.1.Рекламний блок