Як прибрати виділення тексту в Ворді

Рекламний блок

Багато користувачів, при роботі з документом, люблять різними способами виділяти в ньому текст. Можливо, Ви скопіювали текст з Інтернету, а слова, фрази або цілі речення в ньому виділені жирним шрифтом, кольором, підкресленням і іншим. У будь-якому випадку, коли у Вас з'являється текст, форматований таким чином, при цьому у Вашому випадку, подібному оформленні немає необхідності, відразу виникає питання: як можна прибрати виділення тексту, зроблене в Ворді.

Саме цю тему ми розглянемо в даній статті.

Текст в MS Word може бути виділений наступним чином: напівжирний, курсив, підкреслений, закреслений, маркером, кольором, заливкою та стилем.

Как убрать выделение текста в Ворде

Основні інструменти, за допомогою яких робиться виділення тексту в документі, перебувають на вкладці «Головна» в групах «Шрифт», «Абзац» і «Стилі». Спочатку потрібний текст виділяється, потім натискається кнопочка, відповідна того, яке виділення потрібно застосувати.

Для того щоб видалити виділений текст в Ворді, потрібно зробити все теж саме. Виділіть текст, який хочете видалити виділення, потім натисніть на відповідну кнопочку на стрічці.

Виділення тексту буде прибрано.

Щоб прибрати виділення тексту, зроблене маркером, кольором або заливкою, потрібно натиснути на чорну стрілку, біля відповідної піктограми, і вибрати в меню «без кольору» або «Авто».

В Ворді є ще один спосіб, за допомогою якого можна швидко прибрати виділення. Виділіть потрібний фрагмент тексту або весь текст, а потім натисніть на кнопочку «Очистити формат».

В результаті, буде повністю видалено форматування виділеного тексту. За винятком виділення, зробленого маркером.

Якщо Вам потрібно прибрати фон тексту або сторінки в Ворді, прочитайте статтю, перейшовши за посиланням.

Після того, як Ви повністю очистіть форматування в документі, Вас може зацікавити стаття: можливості редагування та форматування в Ворді.

Тепер Ви знаєте, як можна видалити виділення, зроблене в Ворді. У тому числі прибрати виділення тексту кольором, виділення скопійованого тексту, а також інші виділення, зроблені різними способами.Рекламний блок