Відновлення системи Windows 7 з контрольної точки

Рекламний блок

У Windows 7, як і в попередніх версіях цієї операційної системи існує дуже корисна функція – відновлення системи. Тобто ви зможете в разі збою ОС відновити її стан на більш ранній число, коли все було в порядку.

Давайте уявимо собі ситуацію, що ви встановили собі Windows 7 і весь необхідний софт і все у вас працює коректно. І, скажімо, це було в березні. Ви створюєте контрольну точку відновлення при повністю працездатною ОС, яка буде датована березнем місяцем. Про те, як це зробити, можна прочитати в статті: «Як створити контрольну точку відновлення в Windows 7».

Через кілька місяців в операційній системі відбувається збій і ви як раз таки і скористаєтеся відновленням системи, яка, так би мовити, «відмотаєте час» на березень місяць, коли було все в порядку.
Ну а тепер по порядку, як виконати відновлення системи.

Тиснемо «Пуск – Всі програми – Стандартні – Службові – Відновлення системи»

Восстановление системы в Windows 7

Запускається «Відновлення системи». На цей момент у вас вже повинна бути хоча б одна контрольна точка, інакше нічого не вийде. Тиснемо «Далі».

Ставимо галочку навпроти «Показати інші точки відновлення» і тиснемо «Далі»

Натискаємо «Готово» в наступному вікні.

Далі вам система видасть попередження, що відновлення системи неможливо буде перервати. Ви погоджуєтеся і тиснете «Так».

Після натискання кнопки почнеться відновлення на більш ранній стан і відбудеться перезавантаження системи і, якщо був якийсь збій, то він повинен був зникнути.

Дивимося відео як створити контрольну точку відновлення:А також, як відновити систему з контрольної точки:

Рекламний блок