Як перевірити баланс на МТС?

Рекламний блок

kak-proverit-balans-na-mts

Кожен власник мобільного телефону повинен знати баланс на своєму особовому рахунку, інакше він у будь-який момент може опинитися без коштів, що не дозволить йому здійснювати дзвінки і користуватися платними послугами за допомогою телефону. Абсолютно всі оператори зв'язку пропонують короткі і прості номери для перевірки балансу, а деякі компанії, як, наприклад, Мегафон, дозволяють виводити баланс особового рахунку на екран в режимі реального часу.

Втім, давайте не будемо відволікатися на сторонні функції. Сьогодні я розповім вам про те, як перевірити баланс на МТС.

6 способів

 • Спосіб перший і найбільш звичний для більшості користувачів. Так, я говорю про короткі USSD-команди. Для перевірки балансу особового рахунку наберіть на своєму телефоні *100# і натисніть клавішу вивезення. Буквально через кілька секунд на екрані з'являться заповітні цифри. Для того, що б дізнатися залишок пакетів (SMS, MMS або хвилин), введіть *100*1# і натисніть кнопку виклику. Для залишку GPRS-трафіку потрібно набрати *111*217# та натиснути клавішу виклику.
 • Якщо USSD-команда з тих чи інших причин не спрацьовує (таке можливо), відправте СМС з текстом 11 на номер 111. У зворотному повідомленні ви дізнаєтеся баланс рахунку. Відправляти СМС-повідомлення для перевірки балансу я не рекомендую, оскільки номер може змінитися і замість безкоштовної послуги ви отримаєте списану з вашого рахунку суму за зовсім іншу послугу.
 • Наступний спосіб - це використання автоінформатора. У цьому випадку вам потрібно набрати номер 0890 і дочекатися автовідповідача. Автоінформатор в автоматичному режимі розповість вам про найбільш популярних опцій, в тому числі і про перевірку балансу. Вам необхідно буде натиснути на клавішу з певним номером, після ви почуєте баланс. Дзвінок безкоштовний.
 • Зателефонувавши на номер 0890, спочатку ви потрапляєте на автоінформатора. Його доведеться вислухати, після чого, якщо ви не знайшли потрібний вам пункт в меню, зможете безпосередньо зв'язатися з оператором-консультантом. Цим способом для перевірки балансу я користуватися не раджу, оскільки, по-перше, є декілька інших, більш простих способів, а по-друге, відповіді оператора, швидше за все, доведеться почекати якийсь час - мінімум кілька хвилин в залежності від того, в який саме час ви телефонуєте. На всякий випадок приготуйте свої паспортні дані, оскільки вони можуть знадобитися оператору для ідентифікації вашої особи.
 • Якщо у вас є під рукою інтернет, скористайтеся так званим інтернет-помічником. Це особистий кабінет " на офіційному сайті компанії МТС, який дозволяє отримати інтернет-доступ до свого рахунку, а також підключати і відключати різні послуги. В якості логіна використовується номер вашого мобільного телефону, а пароль повинен прийти вам в СМС-повідомленні при включенні інтернет-помічника.
 • Ну а самий непростий метод - це особистий візит в найближчий салон зв'язку компанії МТС. Будь-який працівник може подивитися баланс вашого особового рахунку, тільки не забудьте взяти з собою паспорт, оскільки менеджер повинен ідентифікувати вас.
 • *****

  Від себе додам, що краще всього користуватися першим способом, оскільки він найпростіший і найнадійніший. Якщо замість балансу на екрані телефону ви отримали помилку або взагалі нічого не отримали, просто зачекайте деякий час. Швидше за все, це тимчасова проблема.

  Рекламний блок