Помилка"запуск програми неможливий, відсутній файл steam_api.dll". Що робити?

Рекламний блок

З помилкою даного роду стикаються ті користувачі, які люблять пограти в ігри на комп'ютері. Ви запускаєте гру, а замість неї з'являється віконце з текстом: "steam_api.dll is missing from your computer""на Вашому комп'ютері відсутній файл steam_api.dll".

Ошибка:

Steam – це спеціальний сервіс, використовуючи який Ви зможете оновити або придбати гру, пограти з іншими людьми по мережі, поспілкуватися на форумах та інше. Додаток Steam встановлюється на комп'ютер разом з грою, а файл steam_api.dll допомагає їм взаємодіяти один з одним.

Помилка "відсутній steam_api.dll" частіше виникає у користувачів, які встановлюють на комп'ютер різні збірки ігор або repack. Також вона може з'явитися, якщо Ви підбираєте ключ до додатка Steam. В даному випадку, сам файл steam_api.dll може бути змінений, з-за цього антивірус вважає його небезпечним і, або блокує його, або поміщає в карантин.

Ті, хто використовують ліцензійну версію гри, теж можуть зіткнутися з даною помилкою. У вікні буде написаний текст: "The procedure entry point could not be located in the dynamic link library steam_api.dll". Відбувається це із-за того, що файл steam_api.dll був змінений або іншою програмою, або вірусом, або він був пошкоджений під час установки гри.

Чому виникає розглянута, помилка ми розібралися. Тепер давайте розглянемо, як можна її усунути.

Якщо Ваш антивірус блокує файл steam_api.dll і видає характерні повідомлення, додайте файл в список виключень. Якщо Ви встановлювали ліцензійну гру і повідомлення антивіруса з'являється, то висока ймовірність того, що в операційній системі є вірус. Виконайте повну перевірку жорсткого диска і видаліть його.

У тому випадку, якщо файл steam_api.dll був видалений, зайдіть в папку Карантину встановленої антивірусної програми і відновіть його звідти. Після цього, додайте файл в список виключень. Запускайте гру, і якщо знову з'являється віконце з помилкою, вимкніть на час захист антивірусу і перевстановіть гру.

Що стосується ліцензійної версії – потрібно перевстановити на комп'ютері встановлене додаток Steam. Для початку збережемо дані про ігри. Відкриваємо папку на комп'ютері «C:/Program http://comp-profi.com/files/Steam», копіюємо звідти файли «steam.exe» і «Steamapps». Після цього, видаляємо Steam: відкрийте «Пуск» – «Панель управління» – «Програми та компоненти», виділіть програму та натисніть кнопку «Видалити» – це для ОС Windows 7 і вище. У Windows XP зайдіть в папку «Установка і видалення програм». Далі потрібно завантажити Steam з офіційного сайту: http://store.steampowered.com/about/, і встановити його на комп'ютері.

Якщо перераховані вище способи не допомогли, і як і раніше при запуску з'являється вікно з помилкою "steam_api.dll is missing from your computer", то можете скачати файл steam_api.dll в Інтернеті. Спосіб не найкращий, оскільки в мережі можна знайти безліч різних джерел. І поки Ви підберете відповідний файл, можна закачати чимало вірусів на комп'ютер і непотрібних програм.

Якщо Ви все-таки завантажили файл, відкрийте папку С:/Windows/System32 (для 32-х розрядних Windows) або C:/Windows/SysWOW64 (для 64-х розрядних Windows) і скопіюйте його туди.

Після цього запускаємо вікно «Виконати»: натисніть клавіші Win R», у рядку пишемо regsvr steam_api.dll і тиснемо «ОК». Якщо не спрацює, повторіть все те ж саме, тільки введіть команду regsvr32 steam_api.dll. Перезавантажте комп'ютер і спробуйте запускати гру.

Сподіваюся, Вам допоміг хоч один з описаних способів, і тепер, вікно з помилкою "запуск програми неможливий, відсутній steam_api.dll" не буде з'являтися на комп'ютері.Рекламний блок