Автокликеры для миші

Рекламний блок

avtoklikeryi-dlya-myishi

Для того, що б полегшити собі роботу, людина завжди намагається знайти спосіб, який би допоміг йому у вирішенні цієї проблеми. Насправді це прагнення з'явилося ще у первісних людей, які, наприклад, привчили собак в якості мисливців на дрібної звірини. Сьогодні ж прогрес зайшов так далеко, що в деяких умовах руки людини не потрібні взагалі. Наприклад, при створенні автомобілів давно використовуються роботи, а люди хіба що оцінюють якість збірки і проробляють доделочные роботи.

Навіть сидячи за комп'ютером користувачеві може знадобитися необхідність в автоматизації. Це можуть бути визначені дії, які необхідно повторювати незліченну кількість разів. Тут-то і знадобиться автокликер для миші - невелика програма, яка буде здійснювати за вас запрограмоване дію. Ну а ви в цей час можете відпочивати або займатися іншими справами.

Використання автокликеров

Давайте більш детально розглянемо декілька випадків, в яких використовуються автокликеры.

В першу чергу автокликеры почали активно використовуватися в буксах. Букси - це сайти, на яких знаходиться рекламна інформація, за перегляд якій користувачі отримують гроші. Користувачеві необхідно переходити за посиланням, дивитися на рекламу певний час, після чого натискати на іншу посилання... І так до нескінченності. Вартість переходу становить зазвичай від одного до п'яти центів, при цьому перебувати на одній сторінці потрібно певний час, наприклад, не менше однієї хвилини. Навіть при найкращому розкладі заробити на буксах можна хіба що на оплату інтернету. Тим не менш, комусь і цього достатньо.

Для того, що б автоматизувати свою роботу, можна скористатися автокликером. Він дозволяє не тільки натискати на посилання і переходити на інші сторінки, але і розпізнає каптчі. Невже перед нами ідеальний засіб для заробітку? На жаль, це не так. Адміністрація буксів часто перевіряє користувачів на використання клікер і у випадку, якщо ви працювали з допомогою програми, то ваш рахунок, швидше за все, буде або заморожений, або заблокований.

Наступний випадок - використання автокликеров в іграх. Візьмемо в якості прикладу всіма улюблену гру Minecraft. Припустимо, вам необхідно зібрати певну кількість алмазів. Для цього ви завантажуєте програму, запускаєте її і йдете пити чай. У цей час система сама за вас буде видобувати алмази з надр землі. Головне-не прогавити той момент, коли лава може спалити всі знайдені ресурси.

Але пам'ятайте, що адміністрація гри може втручатися в ігровий процес, контролюючи і блокуючи кількість кліків на певному відрізку часу. У цьому немає нічого дивного, оскільки розробники мають право самі встановлювати правила. З іншого боку, наскільки мені відомо, в тому ж «Майнкрафте» клікери не заборонені, чого не скажеш про деяких інших онлайн-ігри.

Програми

Тепер розглянемо декілька популярних автокликеров. Clickermann представляє з себе чудову утиліту, яка володіє високим потенціалом і вкрай простим інтерфейсом, зрозумілим навіть школяреві. Сценарій записати дуже просто - для цього всього лише потрібно провести мишкою по екрану і клікнути куди потрібно. Для цього суперздатності вам не потрібні. Однак якщо ви знаєте мову Паскаль, тоді зможете налаштувати Clickermann таким чином, що програма буде імітувати всі дії користувача, навіть такі, про які інші клікери і мріяти не могли.

Auto Clicker куди простіше, ніж попередня утиліта, однак вона працює цілком непогано. Auto Clicker відрізняється тим, що не вимагає установки на комп'ютер, що володіє простим інтерфейсом і дозволяє натискати на кілька точок одночасно. При цьому вказані параметри можна зберегти, що б використовувати їх в інший раз.

AC Tool - інструмент куди більш потужний і володіє відмінним потенціалом, який може працювати з інтернет-браузерами, програмами та іграми. Утиліта дозволяє імітувати не тільки рух або натискання на кнопку миші і натискання клавіші на клавіатурі. Послідовність дій ви можете настроювати самостійно. У AC Tool є вбудовані макроси, також ви можете написати свої власні, якщо, звичайно, маєте хоча б мінімальні навички в цій області.

Скачати автокликеры найчастіше можна безкоштовно. Більш просунуті утиліти коштують певних грошей, але для звичайних користувачів це надмірність - стандартних функцій клікер в більшості випадків вистачає сповна.

Рекламний блок