Як видалити Скайп з комп'ютера повністю?

Рекламний блок

kak-udalit-skype-s-kompyutera-windows

Час від часу потреба в деяких програмах, встановлених на комп'ютері, відпадає, тому ми вирішуємо видалити деякі з них. Сьогодні ви дізнаєтеся, як видалити Skype з комп'ютера. Не плутайте з видаленням аккаунта, про що я вже встиг розповісти.

Я буду показувати приклад на базі ОС Windows 7, але ролі це не грає, оскільки програма точно також видалятиметься на Windows XP або Windows 8.

Інструкція

Натискаємо на кнопку «Пуск», потім вибираємо пункт «Панель управління», що знаходиться в правій частині вікна «Пуск». Відкрилося вікно з налаштуванням параметрів системи. Знайдіть пункт «Програми та компоненти» і натисніть на нього.

Ви побачите список встановлених програм. Знайдіть серед них Skype і натисніть на ім'я програми. Трохи вище з'явиться кнопка «Видалити», на яку вам потрібно натиснути.

Якщо кнопка видалити не з'явилася, значить, натисніть на її ім'я програми правою мишкою і натисніть «Видалити».

Далі підтверджуєте дію і побачите такого виду вікно.

Програма видалена. Всі? Ні, не всі.

Натисніть на поєднання клавіш WIN R і у вікні «Виконати», введіть %appdata%. Потім натисніть ОК.

Відкриється вікно з папками. Знайдіть серед них папку з назвою Skype і видаліть її.

Видаліть папку з такою ж назвою з розділу C:\Program Files (або C:\Program Files (x86)), якщо вона там збереглася.

Тепер потрібно почистити реєстр. Самостійно цього краще не робити. Рекомендую встановити програму CCleaner, запустити її, потім зайти в розділ «Реєстр» і натиснути на кнопку «Пошук проблем». По закінченні пошуку натисніть кнопку «Виправити», попередньо зберігши колишні версії файлів на всякий випадок.

Почистити реєстр вкрай бажано, що б в майбутньому, якщо вам раптом захочеться встановити Скайп, програма була встановлена вірно і не видавала помилок.

Ось тепер - все.

Рекламний блок