Безкоштовний онлайн генератор qr кодів

Рекламний блок

QR коди все більше входять в наше життя і зараз вони нанесені скрізь, від кросівок до телевізорів. Кілька років тому я розповідав про їх призначення та застосування. У цій статті я хочу розповісти Вам про чудовому онлайн генератор qr кодів.

Онлайн генератор qr кодів.

Є безліч програм і сервісом для читання qr коду, але створювати їх без реклами і з підтримкою безлічі типів може тільки цей безкоштовний онлайн генератор qr кодів.

На сайті представлені кілька видів qr кодів:

 • Статичний – найбільш поширений вид qr кодів. Одержуваний qr-код наноситься на фізичний носій і може бути прочитаний будь-яким сканером qr коду без доступу до інтернету, тобто вся інформація міститься в коді.
 • Динамічний код містить в собі посилання на сервіс, прочитати такий код можна тільки при підключенні до інтернету. При читанні такого коду, сканер отримує всю інформацію з сервера. Змінити цю інформацію можна в будь-який момент.
 • Бізнес QR коди використовуються, наприклад, для проведення маркетингових досліджень. При читанні такого коду, користувач отримує деяку інформацію, наприклад, купон на знижку, і відправляє інформацію на сервер, яка може містити місто в якому ви купили товар або інформацію про магазині.
 • Прикладів використання можна придумати тисячі, в правильних руках це відмінний спосіб донести інформацію.

  Наприклад, уявіть собі візитку, яка містить безліч інформації про власника. Яких вона буде розмірів? Або якийсь дрібний шрифт буде використовувати, при стандартному розмірі? Ось відмінне місце для використання qr кодів.


  Давайте створимо собі таку візитку.

 • Вибираємо створення статичного QR коду.
 • Вибираємо «Візитна картка» і заповнюємо інформацію.
 • Після заповнення картки переходимо до стилізації, вибираємо фон для qr і формат. Викачуємо QR код.

 • Тепер залишилася справа за дизайном візитки і печаткою, «але це вже зовсім інша історія». Так само можна було використовувати для цієї мети тип коду «текст».

  Рекламний блок