Як з'єднати декілька відео в одне

Рекламний блок

Давайте уявимо собі ситуацію, коли ви повернулися з відпочинку або конференції, де постійно знімали відеоролики на фотоапарат або мобільний телефон. А, як відомо, деякі моделі даних пристроїв знімають обмежений по часу відео. І що ж виходить, при копіюванні роликів на комп'ютер у нас утворюється ціла купа маленьких відеофайлів, на яких знято фактично одне і те ж подія.

У даній статті я хотів би розповісти про те, як об'єднати декілька відео в один. І так, уявімо ситуацію: у мене є кілька уроків англійської мови і я хочу поєднати два відео в один.

Спочатку визначимося з програмою, за допомогою якої ми це будемо робити. Я як завжди рекомендую Movie Maker. Якщо у вас Windows XP, то сміливо можете відкривати цю програму, тому що вона йде за замовчуванням в комплекті. Якщо ж у вас Windows 7, то у такому випадку необхідно додатково завантажити компонент, який називається «Кіностудія Windows Life» (як це зробити, можна прочитати в статті «Завантажити Movie Maker для Windows 7»).

Відкриваємо кіностудію, для цього натискаємо «Пуск – Всі програми – Кіностудія»

Как объединить несколько видео в одно

Після того, як програма відкриється, клікаємо по кнопці «Додати відео і фотографії»

Как соединить два видео в одно

Обираємо необхідні нам ролики для об'єднання і тиснемо на кнопку «Відкрити»

Чекаємо, поки відео повністю довантажити в програму і шукаємо вгорі кнопку «Зберегти фільм». Вибираємо необхідний формат або шаблон, в якому будемо зберігати відеоролик. Якщо навести на кожен з шаблонів, то у вас з'явиться його опис та параметри, тому вибирайте самі, в якому як зберігати ваш ролик.

Після того як завершиться процес рендеринга, а це може зайняти деякий час, вже об'єднаний відео з'явиться у вас в тому місці, яке ви вказали при збереженні.

Таким чином, ми змогли з'єднати декілька відео в один.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок