Комп'ютер перезавантажується відразу після включення. Що робити?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Залізо

Пыльный компьютерЗдрастуйте, шановні читачі блогу. Сьогодні хочу поділитися з Вами вирішенням проблеми, над якою сам ламав голову кілька днів. Власне, проблема полягала в наступному. В один прекрасний день, натиснувши кнопку включення на системному блоці, я спостерігав таку картину. Комп'ютер, замість того щоб завантажити Windows, перезавантажився приблизно через 5-6 секунд після включення. Потім ситуація повторилася. А потім ще і ще. Тобто комп'ютер мимовільно перезавантажувався майже відразу ж після запуску. Я не перевіряв, але думаю, що це тривало б вічно. Справа не доходила навіть до завантаження BIOS, і не пищав спікер материнської плати.


Звичайно, я почав панікувати. Перше, що прийшло в голову - вийшла з ладу материнська плата. А це, цілком можливо, може спричинити за собою додаткові витрати. Вообщем, став складати калькуляцію, у скільки мені може обійтися ремонт комп'ютера. Але, як виявилося, даремно.

Не довго думаючи, вирішив використовувати прийом, який і раніше за мене виручав. Відкривши кришку системного блоку, які я ретельно протер ганчіркою всі комплектуючі (хоча правильніше і безпечніше було б там пропилососити). Також витяг відеокарту (тут вчимося правильно встановлювати драйвера на відеокарту), відкрутив маленької хрестової викруткою її систему охолодження, і теж все добре протер від пилу. Ще я зняв кулер до процесора, визволив його від пилу, а також сам процесор і «околопроцессорные» місця. Витяг планки оперативної пам'яті, а потім знову їх встромив, щоб перевірити контакт. Ну і протер ганчіркою все, що тільки можна було протерти в системному блоці. Потім я все акуратно зібрав, закрив кришку «системника», підключив дроти і натиснув кнопку «Power». Про чудо! Пікнув спікер материнської плати, завантажився BIOS, а потім і операційна система - комп'ютер в повному порядку.

Описане вище не претендує на звання єдиного і самого правильного вирішення проблеми. Причин перезавантаження комп'ютера при включенні може бути безліч. Просто перш ніж бігти в сервіс або купувати новий комп'ютер (про те як вибрати новий комп'ютер, читаємо тут), спробуйте цей спосіб - раптом, у Вас така ж ситуація, як у мене. Мені це реально допомогло, і я заощадив купу грошей.

Рекламний блок