Як імпортувати (експортувати) на закладки в Opera

Рекламний блок

Необхідність виконувати імпорт або експорт закладок в браузері може виникнути з кількох причин:

- Ви вирішили перевстановити операційну систему;

- купили новий комп'ютер і хочете, щоб Ваші закладки з звичного браузера залишилися як раніше;

- вирішили перейти з одного браузера на інший і забрати з собою всі збережені закладки.

Тому давайте розберемося, як виконати імпорт або експорт закладок в браузері Opera.

До речі, якщо ви повністю обзавелися технікою компанії Apple, то імпорт і експорт різного роду інформації буде відбуватися досить швидко, в цьому її плюс, маючи у себе в розпорядженні ноутбук, планшет або телефон від даної компанії, проблем з обміном інформацією у вас більше не виникне. Єдиний мінус це ремонт даної техніки srochnyi-remont.ru може влетіти в копієчку, але запевняю вас, що ламається вона досить рідко.

Імпорт закладок з іншого браузера Opera

Якщо на Вашому комп'ютері встановлений браузер, яким Ви користувалися раніше, то виконати імпорт закладок Opera не складе праці. Спочатку, в лівому верхньому кутку, тиснемо на логотип Opera і з випадаючого списку вибираємо пункт «Налаштування».

Как импортировать (экспортировать) закладки в Opera

Далі шукаємо розділ «Браузер за замовчуванням» і натискаємо на кнопочку «Імпорт закладок і настоянок».

Натискаємо на стрілочку праворуч і з випадаючого меню вибираємо, з якого браузера будемо виконувати імпорт закладок. Трохи нижче ставимо галочки і вибираємо, що ще потрібно імпортувати. Потім тиснемо на кнопочку «Імпортувати».

Наступне віконце повідомляє про те, що дані та налаштування успішно імпортовані. Натискаємо «Готово».

Для перегляду імпортованих закладок, знову тиснемо на логотип Opera зліва вгорі і вибираємо пункт «Закладки».

У списку ліворуч переходимо на вкладку «Імпортовані закладки», клікаємо мишкою «Імпортовано з Chrome і з'являється список закладок, які Ви зберігали в Chrome.

Імпорт закладок Opera з HTML-файлу

Тепер розглянемо ситуацію, якщо ви видалили старий браузер, виконавши перед цим з нього експорт закладок в HTML-файл. Цей файл Ви можете зберегти або на комп'ютері, або в хмарному сховище, або на флешці. Якщо у Вас все саме так, і в наявності є HTML-файл, то виконати імпорт закладок Opera з нього можна наступним чином.

На тому етапі, коли вибираємо звідки необхідно виконати імпорт, у випадаючому списку вибираємо «файл HTML закладок». Потім натискаємо кнопку «Виберіть файл».

Шукаємо папку, в яку експортували закладки зі старого браузера, вибираємо його і тиснемо «Відкрити». Ось і все – закладки успішно імпортовані.

Експорт закладок Opera

Вбудованих інструментів для виконання експорту закладок Opera, на жаль, немає. Тому необхідно встановити розширення для браузера – «Bookmarks Import & Export». Для цього використовуємо посилання: https://addons.opera.com/ru/extensions/details/bookmarks-import-export/?display=en. У віконці браузера тиснемо на кнопочку «Додати в Opera».

Після встановлення плагіну, у правому верхньому куті з'являється відповідний значок, натиснувши на який, почнеться робота з розширенням. Тиснемо на нього. Потім тиснемо на кнопочку «Export».

Після завантаження файлу можна подивитися папку, де він був збережений. Тиснемо на значок «Завантаження» в правому верхньому кутку, потім на папку біля завантаженого файлу. У новому вікні відкриється папка, в якій збережено файл HTML з експортованими закладок.

На цьому закінчуємо розглядати питання як імпортувати або експортувати закладки в Opera. Як бачите, нічого складного немає, так що удачі Вам!

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок