Як встановити і налаштувати сканер?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Залізо

scanitto-pro logoЗдравствуйте, шановні читачі. У цій статті я спробую дати загальні рекомендації з встановлення та підключення сканера до Вашого ПК. Процес установки практично однаковий для сканерів різного типу, тому розглянемо його на прикладі популярного Canon Canscan 5600F.


Для установки сканера нам потрібні драйвера, і програма для сканування. Обидва цих програмних продукту можна знайти на компакт-дисках у комплекті постачання сканера. Але дуже часто буває, що після декількох місяців використання девайса, диски ці кудись дивним чином зникають. У цьому випадку робимо наступним чином. Драйвери завантажуємо безкоштовно з офіційного сайту Canon. Використовувати неоригінальні драйвери не рекомендую, тому що вони можуть вивести з ладу Ваш пристрій. В якості програми для сканування раджу використовувати Scanitto Pro, яку можна завантажити прямо звідси. Після цього можна приступати безпосередньо до установки.

Першим ділом встановлюємо драйвери - запускаємо інсталятор і слідуємо вказівок. При цьому, сканер не повинен бути підключений до комп'ютера. Після установки драйверів, під'єднуємо USB-кабель від сканера до Вашого ПК і чекаємо, поки Windows визначить нове обладнання.

Далі встановлюємо програму для сканування - в нашому випадку це Scanitto Pro. Тут нічого складного - просто слідуємо інструкціям інсталятора.

Запускаємо програму Scanitto Pro.

scanitto

У головному вікні можна відрегулювати практично всі налаштування сканування. У тому числі дозвіл, яскравість, контрастність, а також формат – у цій програмі доступне сканування в JPEG, TIFF, JP2, PNG, PDF, TEXT. Після налаштування всіх параметрів, просто натискаємо кнопку Сканувати і радіємо отриманого зображення.

Рекламний блок