Папка prefetch в Windows 7

Рекламний блок

Я вже якось писав про те, для чого потрібна папка Temp і варто видаляти її вміст. У нас, як виявляється, є ще одна схожа папка, яка називається prefetch. У ній точно так же зберігається ціла купа файлів з незрозумілими назвами, і вона точно також невиправдано займає місце на жорсткому диску.

Файли, які зберігаються в папці prefetch, містять інформацію про програми, які запускаються на комп'ютері. Якщо ви часто встановлюєте й видаляєте різні програми, то папка prefetch переповнюється зайвою інформацією, яка вже ніяк не використовується, а просто займає місце на жорсткому диску. Відповідно якщо видалити весь вміст папки prefetch, то потрібну інформацію програми запишуть у неї заново, а непотрібна піде назавжди. Якщо ви повністю видалити всі файли з папки prefetch, то перша завантаження Windows 7 після видалення трохи сповільниться, поки програми заново внесуть свої дані.

Де знаходиться папка prefetch? Знаходиться в C:Windows.

Папка prefetch в Windows 7

Запис в папку prefetch за замовчуванням роблять не тільки системні файли, але і різного роду другорядні програми, а це тільки уповільнює завантаження. Отже, нам потрібно зробити так, щоб в папку записувався тільки інформація з системних файлів.

Для цього нам потрібен редактор реєстру. Тиснемо кнопку «Пуск» і пишемо в рядку пошуку «regedit». Заходимо, клікнувши по результату подвійним клацанням миші:

Йдемо по гілці: HKEY_LOCAL_MACHINE-SYSTEM CurrentControlSet Control-Session Manager-Memory Management-PrefetchParameters

Знаходимо в правій частині віконця параметр EnablePrefetcher, клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Змінити»

Тут потрібно вводити значення. За замовчуванням встановлена 3. Це означає, що запущені як системні процеси, так і різного роду програми. Якщо поставити 2, то ми запустимо тільки системні процеси. Якщо 1 – тільки програми, а 0 – взагалі відключимо.

Нам потрібно поставити 2-ку.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок