Як змінити курсор миші Windows 7 і 8?

Рекламний блок

kak-pomenyat-ukazatel-myishi-windows-7-i-8

Напевно багато хто з комп'ютерних користувачів навіть не звертають увагу на курсор мишки, адже його можна змінити. Більш того, можна навіть додати курсор, якого немає у списку операційної системи! Але про все по порядку.

Зміна курсору

Натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть «Панель управління».

Коли відкриється вікно зі списком підрозділів, виберіть серед них «Миша».

Перед вами відкриється вікно з налаштуваннями миші. Виберіть вкладку «Покажчики».

На ній ви побачите встановлений курсор для різних значень. Натисніть на «Основний режим», після чого натисніть на кнопку «Огляд».

У новому вікні ви побачите великий список всіляких курсорів. Виберіть той, який вам сподобався і натисніть на нього - трохи нижче він з'явиться у віконці. Якщо вас все влаштовує, натисніть «Відкрити».

Для того, що б зберегти зміни, щоб отримати новий курсор, натисніть «Застосувати» або "ОК".

Таким же чином змінюєте вказівник мишки для всіх інших режимів.

Як додати курсор миші в Windows 7 або 8?

Тут все просто. Для початку знаходите необхідні курсори в інтернеті, завантажуєте їх, після чого або розпаковуєте папку з курсором, або запускаєте установку курсорів. Будьте обережні і скачивайте курсори тільки з відомих джерел!

Після того, як курсори будуть встановлені або розпаковані, знову відкриваємо вікно властивостей миші натискаємо на кнопку «Огляд».

Знаходимо папку з покажчиками, вибираємо серед них потрібний і натискаємо «Відкрити».

У вікні властивостей миші натискаємо «Застосувати» або "ОК".

Як бачите, нічого складного.

До речі, для того, що б зберегти вибрані покажчики для різних режимів і мати миттєвий доступ до них, натисніть «Зберегти як».

Тут пишіть назву і зберігаєте.

Якщо вам раптом не сподобається новий режим, ви завжди можете повернутися до змін, вибравши збережений до цього режим. Це дуже зручно.

Рекламний блок