Як видалити (додати) значок панелі завдань


Панель завдань – основна панель операційної системи Windows. На ній розташовується кнопа «Пуск», ярлики часто використовуваних програм, мовна панель, годинник і т. д. У даній статті ми розберемо, як додати значок на панель задач і як видалити його звідти.

Додати ярлик на панель задач можна кількома способами. Перший з них – це відкрити ту програму, яку потрібно додати на панель завдань. Як відомо, запущені програми у нас там з'являються автоматично. Щоб програма зафіксувалася, клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть з випавшого меню виберіть пункт «Закріпити програму в панелі завдань».

как добавить значок в панель задач

Ну і другий спосіб-це просто взяти і перетягнути з робочого столу на панель завдань ярлик необхідної програми:

Для того щоб видалити значок панелі завдань необхідно клацнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати пункт «Вилучити програму з панелі завдань».

удалить значок с панели задач

На цьому статтю вже можна було б і закінчити, але мені хотілося б показати ще одну невелику фішку, а саме те, як додавати нові панелі інструментів на панель завдань. Зроблю я це на прикладі значка «Комп'ютер».

І так, для того щоб додати значок «Комп'ютер» у панелі задач необхідно клацнути по ній правою кнопкою миші і вибрати пункт «Панелі – Створити панель інструментів».

У вікні вибираємо «Комп'ютер» і натискаємо на кнопку «Вибір папки»:

У нас все вийшло. Дана панель інструментів виглядає наступним чином:

Для того щоб видалити значок «Комп'ютер» з панелі завдань необхідно знову клацнути по ній правою кнопкою миші, вибрати пункт «Панелі» і прибрати галочку навпроти «Комп'ютер».