Якою клавішею робити скріншот?

Рекламний блок

kakoy-klavishey-delat-skrinshot-na-noutbuke-i-kompyutere

Скріншотом прийнято називати зображення, яке показує в точності те, що користувач бачить на екрані свого комп'ютера, ноутбука, планшета, смартфона або іншого девайсу. Скріншоти можна робити прямо з самого пристрою.

Якщо ви є постійним читачем даного сайту, то можете пам'ятати, що про скріншотах я розповідав досить докладно. Наприклад, як зробити скріншот на платформі Android. Сьогодні поговоримо про те, яка з клавіш відповідає за створення скріншоту для операційної системи Windows.

Знайти клавішу на клавіатурі зовсім неважко, вона зазвичай знаходиться в правій верхній її частині. На кнопці ви можете знайти напис Print Screen. Якщо місця на кнопці не вистачає, то напис може бути зменшена до PrtScn ролі це не грає. Відповідно, для створення скріншоту вам всього лише потрібно натиснути на вказану клавішу.

Натиснули? Що ж, чудово. Тепер для того, що б побачити сам скріншот, необхідно відкрити графічний редактор, а до того часу він перебуватиме в буфері обміну. Після того, як відкриється графічний редактор (наприклад, Paint або Photoshop), вставити файл (натисніть клавіші CTRL V або кнопку «Вставити» в самій програмі) і відредагуйте його або ж збережіть в такому вигляді. Місце для збереження і формат скріншота ви можете вибрати самостійно.

Для того, що б скорпировать всю сторінку (наприклад, величезну картинку, яка не поміщається на екрані), необхідно скористатися спеціальними програми для створення скріншотів. А якщо ви хочете зробити скріншот тільки активного вікна, тоді натисніть сполучення клавіш CTRL PrintScreen і помістіть його в графічний редактор.

Будуть питання - задавайте їх за допомогою коментарів.

Рекламний блок