Топ-5 мобільних додатків на Android для заробітку в Інтернеті

Рекламний блок

Функціональність мобільних гаджетів росте рік від року. В даний час на смартфон або планшет можна легко завантажити не тільки гру, але і додаток, яке допоможе вам заробити в Мережі справжні гроші.

Таких програм в Інтернеті - безліч, і не всі з них дійсно приносять гроші, а деякі просто не вселяють довіри. Пропонуємо ознайомитися з ТОП-5 надійних додатків для смартфона на платформі Андроїд.

1. MILLIONAGENTS


<!-- G-new - первый h2 -- />

3499105482

Додаток дозволить спробувати себе в ролі позаштатного співробітника (агента) великої фірми. Вам належить виконати різного роду завдання: наприклад, відшукати в магазині той чи інший товар, вказати ціну і зробити кілька знімків. Або зібрати основну інформацію про найближчих до вас торгових точках: їх адресу, режим роботи і т. д.

Бувають і більш активні завдання: перевірка якості роботи промоутерів і опитування/анкетування. Також є можливість самому прийняти участь в опитуванні або конкурсах, що теж заохочується грошово.

Кошти, отримані з допомогою цієї програми, ви зможете виводити через WebMomey, Яндекс.Гроші, QIWI або надіслати їх на рахунок свого мобільного.

2. TAPPORO


6447681749

Додаток дає можливість заробити на перегляді відео, оголошень, завантаженні інших безкоштовних програм та ін.

Зареєструвавшись в додатку і виконавши перші пробні завдання, вам відкриється список доступних місій. Є серед них неважке, зразок установки гри або додавання рейтингу якийсь програмці на PlayStore, а є і складніше: наприклад, подивитися відео на YouTube.

Виконання завдань принесе вам кілька ORO-монет, які можна обміняти на більш вагомі призи. Серед них: подарункові карти різного гатунку на Amazon, аксесуари, які знадобляться для вашого смартфона, і саме "грошову" винагороду - поповнення рахунку в PayPal. Також TappOrO регулярно проводить власні тоталізатори, де розігруються призи.

TappOrO - відмінна можливість дізнаватися про пропозиції нових брендів і при цьому отримувати за це бонуси!

3. POKERSTARS

9123982255

Ви можете завантажити на свій мобільний пристрій клієнтську програму ПокерСтарс, найбільшого в світі покер руму, і почати грати онлайн в популярну карткову гру.

Звичайно, від вас будуть потрібні хороші ігрові навички, чим можуть похвалитися далеко не всі. Для досвідчених покеристів додаток - по-справжньому золота жила, оскільки на PokerStars грають десятки тисяч гравців з усього світу, які щодня там проходять турніри та акції, які можуть принести учасникам непогані бариші.

Головна перевага цього способу заробітку - відсутність необхідності в зайвих діях. Вам всього лише знадобиться ваш смартфон і трішки терпіння, щоб вигравати гроші, не виходячи з дому.

4. LIFENEWS

7705083435

Це додаток, назване в честь однойменного телеканалу, припаде до душі любителям погуляти і подивитися на світ. Якщо вам щастить на потрапляння в саму гущу цікавих подій, але для роботи кореспондентом немає диплома або бажання, то сміливіше завантажуйте додаток LifeNews на свій гаджет!
Головне - щоб ваш смартфон був озброєний гарною відеокамерою. Зніміть незвичайна подія або пригода, яким ви стали очевидцем, і завантажте його в додаток!

Розмір оплати вашого відео залежить від ступеня його ексклюзивності для телеканалу. Наприклад, якщо ви зніміть неправильно припаркований автомобіль державного чиновника, то отримаєте близько ста рублів. А якщо вам пощастить зняти Едварда Сноудена в аеропорту "Шереметьєво", то канал може розщедритися на 6.000 рублів!

5. CLASHOT

5554927461

Додаток доречно встановити на гаджет, оснащений потужною камерою - для фотографування. Кадри завантажуються на сайт clashot.com, а з них вибираються кращі фото.

Вибрані знімки відправляються в фотобанк Depositphotos, де в розділі Editorial їх можуть купити за гроші. Звичайно, шанс продати свої фотографії не настільки великий, однак якщо ви вмієте опинятися в потрібному місці в потрібний час і вмієте брати оригінальні ракурси, то чому б не спробувати?

Рекламний блок