Як в Фотошопі вирізати і вставити об'єкт

Рекламний блок

Якщо вам потрібно вирізати об'єкт із зображення і вставити його на інше зображення або тло, то в програмі Фотошоп для цього існують різні способи. У статті ми виріжемо букет квітів і вставимо його на фото з вазою. Також розглянемо, як можна вирізати людини в Фотошопі, а потім замінимо для нього фон.

Для того, щоб було легко вирізати об'єкти, потрібно вибрати відповідний для них спосіб виділення в Фотошопі. Це може бути і просте виділення, і з допомогою Ласо, Чарівної палички, Колірних каналів, накладення Маски. Перегляньте детальну статтю, перейшовши за посиланням.

Якщо Вам потрібно вирізати людини з країнами, що розвиваються або кучерявими волоссям, гриву коня, будь пухнастого тварини, прочитайте статтю: виділення волосся у Фотошопі.

Виділення об'єкта з допомогою Колірних каналів, детально описано в статті: як вирізати і вставити зображення в Фотошоп. В якості прикладу я вирізала крону дерев.

Отже, у нас є два зображення: з першого ми будемо вирізати потрібний об'єкт, а на друге вставляти. Для виділення об'єктів використовуємо інструмент Швидке виділення.

Як вирізати об'єкт в Фотошопі

Відкриваємо фото з букетом: «File» – «Open» або «Ctrl O».

Как в Фотошопе вырезать и вставить объект

Для того щоб вирізати зображення з фону, його спочатку потрібно виділити. На Панелі інструментів вибираємо «Quick Selection Tool» (Швидке виділення).

Тепер клікаємо мишкою по кольорам, щоразу розширюючи, таким чином, виділення: вона виділяється пунктирною лінією. Вибравши у налаштуваннях інструменту пензлик з плюсиком – область буде додана, з мінусом – вирахувана. Тут же змінюється і розмір пензля виділення.

Щоб відняти область виділення, також можна затиснути кнопку «Alt на клавіатурі і клікнути по зайвої області мишкою. Змінювати розміри кисті можна кнопками «» і «» – одне натискання зменшує/збільшує на 1 px.

В результаті, потрібно виділити об'єкт, який будемо вирізати.

Переходимо на палітру Layers» (Шари), створимо тут новий шар. Для цього натисніть на піктограму «Create a new layer».

Виділяємо шар з основним зображенням і натискаємо комбінацію клавіш Ctrl X». Таким чином, ми виріжемо об'єкт з фону в Фотошопі.

Як вставити зображення у Фотошопі

Наступне, що потрібно зробити, це вставити вирізаний об'єкт на інше зображення.

Переходимо на новий шар, який ми створили, «Layer 1» і натискаємо «Ctrl V». Далі потрібно приховати шар «Background» (Фон) – приберіть навпроти нього очко в палітрі шарів. Якщо хочете, його можна видалити: виділіть шар мишкою і в панелі шарів натисніть на смітник у правому нижньому куті.

Відкриваємо друге зображення у Фотошопі – з вазою, на яке будемо вставляти вирізаний букет.

Вибираємо на Панелі інструментів «Move Tool» (Переміщення). Потім клікаємо по вікну з букетом. На палітрі шарів виділіть той шар, на який вставили букет – «Layer 1» (якщо Ви видаляли шар «Background», то він там один). Далі клікаєм по квітам і, не відпускаючи кнопку миші перетягуємо їх на зображення з вазою.

З-за того, що зображення мають різний дозвіл, вийшло наступне.

Давайте зменшимо розмір букета. На палітрі шарів виділіть шар з букетом, у прикладі це «Layer 3», у Вас назва може відрізнятися. Тепер натисніть комбінацію клавіш Ctrl T». Навколо зображення повинна з'явитися рамка з маркерами. Якщо її не видно повністю, в лівому нижньому куті підберіть відповідний масштаб зображення. Клікаючи мишкою по маркерам змінюйте розмір. Щоб зберегти пропорції зображення, при зміні розміру, натисніть і утримуйте клавішу «Shift». Коли підберете підходящий розмір, натисніть «Enter».

Розмістимо красиво вирізаний об'єкт на новому тлі. Підбираємо відповідний масштаб і з допомогою інструмента «Move Tool» (Переміщення) рухаємо букет з фонового зображення.

На цьому буду закінчувати. Думаю, тепер Ви зможете вирізати потрібний об'єкт з фото і вставити об'єкт на інше зображення у Фотошопі.Рекламний блок