Як поставити пароль на Wi-Fi (вай фай) на роутерах Asus, TP-link, D-link

Рекламний блок

Не знаєте, як встановити або змінити пароль доступу до бездротової мережі маршрутизатор (роутер) Asus, D-link або TP-link? Значить, наша інструкція — для вас.

Зміст:


 • Asus
 • TP-link
 • D-link

 • З її допомогою ви зможете налаштувати на безпечне використання практично будь-роутер класу SOHO (для дому і невеликого офісу) від вищевказаних виробників.

  как поставить пароль на вай фай

  Asus


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Налаштування всіх параметрів бездротових мереж здійснюється через веб-інтерфейс або, як кажуть, адмін-панель маршрутизатора. Компанія AsusTek оснащує роутери споживчого (домашнього) сегмента інтерфейсами двох видів (на фото вище).

  На перший погляд, вони досить сильно різняться, але насправді відмінностей у них небагато. Розібравшись, як поставити pass вай фай на одному роутері марки Асус, ви легко зможете це зробити і на іншому.

  Доступ до веб-інтерфейсу здійснюється через комп'ютер або інший пристрій (планшет, телефон), підключений до маршрутизатора за допомогою дротяного або бездротового зв'язку.

  Стандартний мережевий адресу роутерів Asus - 192.168.1.1. Цей IP необхідно вбити в адресний рядок будь-якого браузера і натиснути Enter. Після цього вам відкриється головна сторінка адмінки, схожа на одну з картинок вище.

  Щоб встановити або змінити пароль на вай фай на роутері Асус, зробіть наступне:

 • Введіть логін і пароль доступу до адмін-панелі. Практично на всіх маршрутизаторах Asus за замовчуванням вони однакові - "admin" і "admin". Якщо ця пара логін/пароль вам не підходить, зверніться до документації маршрутизатора, можливо, там вказані інші для входу.
  Крім того, IP-адресу, login і pass повинні бути нанесені на етикетку, прикріплену до днища приладу.
 • Після входу в адмінку натисніть кнопку "Бездротова мережа" (Wireless) в панелі зліва. Кнопка знаходиться в розділі "Додаткові налаштування" (Advanced settings).
 • как поставить пароль на вай фай

 • У розділі налаштування бездротової мережі виберіть з випадаючого списку метод автентифікації (Authentication method) і введіть будь-яке поєднання латинських букв, цифр і спецсимволов в полі "ключ WPA" (WPA-PSK key).
  Це і буде паролем доступу до вашої Wi-Fi-мережі. Самий надійний метод автентифікації на сьогоднішній день - WPA2-personal. Якщо ви виберіть його, пароль повинен бути не коротше 8 символів.
 • как поставить пароль на вай фай

 • Для збереження налаштувань натисніть кнопку "Застосувати". Тепер вашої бездротової мережі не зможуть скористатися сторонні.
 • Якщо після встановлення або зміни паролю будь-які пристрої не зможуть підключитися до Wi-Fi-мережі, видаючи повідомлення, що збережені параметри не відповідають вимогам мережі або просто "не вдалося підключитися", потрібно зайти в мережеві налаштування пристрою і видалити дану мережу.

  Після повторного виявлення цієї мережі ви без проблем підключіться до неї, ввівши новий пароль.

  повернутися до меню ^

  Налаштування бездротової мережі на роутерах TP-link трохи відрізняється від того, як це робиться на роутерах Asus.

  Доступ до веб-інтерфейсу також здійснюється через браузер будь-якого підключеного пристрою (комп'ютера, телефону, планшета) за адресою tplinklogin.net або IP 192.168.0.1.

  Логін і пароль у TP-link за замовчуванням такі ж, як у Asus - "admin" і "admin". І знову ж таки, всі ці дані є на наклейці, що знаходиться на дні пристрою.  Важливо! Якщо ви відкриваєте веб-інтерфейс маршрутизатора за адресою tplinklogin.net, попередньо відключіть його від мережі Інтернет (можна просто тимчасово від'єднати кабель провайдера).

  Тепер розберемося, як поставити пароль на вай фай на роутер TP-link:

 • Після входу в адмін-панель клікніть по кнопці "Бездротовий режим" (Wireless) розділу "Мережа" в головному меню. Далі відкрийте "Захист бездротового режиму" (Wireless security).
 • как поставить пароль на вай фай

 • Поставте позначку біля пункту "WPA-PSK/WPA2-PSK (Рекомендовано)". Виберіть зі списку бажаний метод аутентифікації, найкраще - WPA2-PSK, як самий надійний. Тип шифрування залиште без змін.
 • В полі "Пароль PSK" (PSK key) введіть 8-63 знака, включаючи латинські літери, цифри та спеціальні символи (кирилицю використовувати не можна). Це і буде ваш пароль від вашої мережі Wi-Fi.
 • Збережіть налаштування. Тепер ваша мережа захищена.
 • Щоб змінити вже існуючий пароль вай фай на роутер TP-link, виконайте ці ж дії.

  У разі розірвання з'єднання в мережі після установки пароля, зробіть те, про що ми писали вище: зайдіть в розділ налаштувань на пристрої, де стався розрив, і видаліть цю мережу.

  Після того як повторно побачите її у списку доступних Wi-Fi, підключіться, ввівши SSID і новий пароль.

  повернутися до меню ^

  Зрозумівши, як встановлювати паролі бездротових мереж на роутерах Asus і TP-link, ви без праці розберетеся з налаштуваннями D-link, незважаючи на ряд відмінностей в інтерфейсі адмін-панелей.

  А відмінностей у них, насправді, зовсім небагато: доступ до адмінки відкривається по IP 192.168.0.1 або 192.168.1.1 (одні моделі можуть бути налаштовані на один IP, інші — на інший), пароль та логін "admin" і "admin".

  Ці ж дані, встановлені за замовчуванням, нанесені на етикетку, прикріплену до днища роутера.

  Щоб встановити або змінити пароль на вай фай на маршрутизатор D-link, підключіть до нього через кабель або Wi-Fi комп'ютер, планшет або телефон, відкрийте браузер (виробники D-link рекомендують використовувати Mozilla Firefox або Internet Explorer) і введіть в адресний рядок один з вищевказаних IP-адрес.

  Далі введіть у відповідні поля логін з паролем і натисніть "Вхід".

 • Після входу в адмін-панель відкрийте через головне меню розділ "Wi-Fi". Інші варіанти його назв - "Wireless" або "Wireless setup" (у різних версіях прошивок D-link адмінка виглядає по-різному).
 • как поставить пароль на вай фай

 • Відкрийте Налаштування безпеки" (Wireless security).
 • Виберіть з випадаючого списку "Мережева автентифікація" (Authentication method) тип захисту WPA-PSK/WPA2-PSK.
 • У полі "Ключ шифрування PSK" (PSK key) пропишіть пароль доступу до мережі. Він повинен складатися з 8-63 знаків, включаючи латинські літери, цифри та спеціальні символи. Кириличний алфавіт використовувати не можна.
 • Параметри шифрування залиште без змін.
 • Після того як ви поставили пароль вай фай на роутер D-link, збережіть налаштування і вийдете з меню. Для цього потрібно натиснути кнопку "Змінити".
 • как поставить пароль на вай фай

  Тепер ваша Wi-Fi-мережа закрита від доступу неавторизованих користувачів.

  Рекламний блок